×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
5. decembris, 2015
Drukāt

Dzintars pieļauj, ka publiski izvērstā kampaņa pret Straujumu nāk no pašas “Vienotības” (9)

Foto-LETAFoto-LETA

Nacionālās apvienības (NA) līderis Raivis Dzintars pieļauj, ka publiskajā telpā izvērstā kampaņa pret premjerministri Laimdotu Straujumu nāk no pašas “Vienotības”.

“Ir pamats uzskatīt, ka pret Straujumu publiskajā telpā tiek rīkota kampaņa. Esmu drošs, ka tie nav “Vienotības” konkurenti – NA un Zaļo un zemnieku savienība. Man nav pierādījumu, lai to apgalvotu [ka melnais PR pret Straujumu nāk no “Vienotības”], taču šādas versijas kuluāros tiek apspriestas,” aģentūrai BNS sacīja Dzintars, piebilstot, ka “NA ir tie, kuri mudina Straujumu būt izturīgai”.

Taujāts, vai NA atbalsta Straujumu, Dzintars norādīja, ka NA nav 100% atbalsts Straujumas politiskajam kursam un lēmumiem, ko viņa ir pieņēmusi.

“Tomēr saprotam, ka cita reāla kandidatūra nepiedāvā labāku politisku risinājumu, līdz ar to uzskatām, ka Straujumai ir loģiski turpināt iesākto darbu. Gāzt vienu valdību, lai izveidotu kaut ko līdzīgu, vai varbūt sliktāku – to mēs nevaram uzskatīt par pašmērķi. Tāpēc, ka jebkuras valdības gāšanai ir negatīvas sekas. Tā ir uzmanības pievēršana Latvijai starptautiski, kā arī ministriju darba paralizēšana,” komentēja politiķis.

Vienlaikus Dzintars informēja, ka NA valdes un frakcijas kopsēdē trešdien ticis pieņemts vienbalsīgs lēmums, ka partiju apvienība neatbalstīs Āboltiņu kā premjera amata kandidāti.

Jau vēstīts, ka pēc Straujumas  neuzticības izteikšanas partijas biedram satiksmes ministram Anrijam Matīsam politiskajos kuluāros aktualizējās sarunas par esošās valdības stabilitāti un tās iespējamo krišanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Nāk un aiziet tālumā! Tāpat,kā,gan Dzintara,gan Straujumas savulaik rosinātais,samazinātais PVN pārtikai!

 2. VL atteikšanās no partijas programmā ierakstītā progresīvā ienākuma nodokļa un pašu rosinātās samazinātas-12% PVN likmes pārtikai-arī!

 3. @ Rotajums: vel ir tik daudzas lietas:

  Rinkevics – turpinaja kluset lidz tika ievelets … apvainojumi NA … nedarbiba panakt likumigu okupacijas atzisanu Intern. tiesas …

  Straujuma – ‘ Everiting nice in Latvia ‘ … uzknabsana NA ministriem … 23. marts … beglu jautajums – atkartoti pusmeli … atbalsta Kozlovski …

  Kozlovskis – atkartoti nespej nokartoto 23 . martu … austruma robezas problema … lojalitate nacionalai valstij ta kadros … u.t.t. ?

 4. Juus visus var vienaa maisaa iebaazt! Ne juus maakat domaat, ne straadaat, tikai savaa starpaa kaskeeties!

 5. PIEVIENOT KOMENTĀRU
  Vārds *
  Atbilde komentāram (atcelt)
  cilveks trijicetrinieki 29.oktobris 2015 9:42
  Vienotība!

  Zaķis – nodokļu apiešanas shēmas.
  Zaķis – Gazprom interešu lobēšana.
  Pabriks – vīzdegunīgais izteikums par muļķiem, kas strādā par simts latiem.
  Pabriks – Zvārdes poligona lieta, kad, iespējams, AM vajadzībām tika mēģināts izdabūt cilvēkus no viņu un viņu senču iekoptajām dzīvesvietām.
  Viņķele – neslēpts cinisms, čuriki un melošana, slēpjot savus īstos nodomu no koalīcijas partneriem, pensionāru darba nonicināšana, paužot, ka tie dzimuši ne tajā laikā un vietā.
  Viņķele – kārļi un karlīnes.
  Kampars – mahinācijas un tumbočka.
  Pulks un Škapars – nemitīgā atrašanās pie siles barotavas.
  Škapars – vaislinieka cienīgās izpriecas, valstiski svarīga komandējuma laikā.
  Āboltiņa – varaskāre, iedomība un augtprātība, kas spilgti izpaudās mītiņa pret Latvenergo tarifiem laikā.
  Āboltiņa – neremdināmā tieksme būt uzmanības centrā, kas uzskatāmi bija redzams pēc hokeja spēles, kad viņai par katru cenu bija jāsaka runa, kas līdzjutēju svilpienu iespaidā, gala rezultātā izvērtās par totālu krahu (Dinamo! Dinamo! Dinamo!) L.Mūrnieces – personīgās ballītes laikā izmantotais dienesta auto.
  L. Mūrniece – likvidētā Policijas akadēmija.
  L. Mūrniece – vēršanās pret Bauskas iedzīvotājiem, iesaistot specvienību Alfa, kad tie protestēja pret slinīcas slēgšanu.
  Čigāne – kontrabandas preces (lakatiņi).
  Kariņš – nekompetence izdodot rīkojumu, par kura sekām samaksāja nodokļu maksātāji.
  Buiķis – dēlam dzejniekam speciāli izveidotais amats SM.
  Viņķele – vīram Viņķelim sarūpētā lielā pensija.
  Čaklais – rebes ar sievas firmu un nodokļiem.
  Āboltiņa – vīra atrašanās pie politiskās barotavas.
  Circene – nežēlīgie eksperimenti ar medicīnas sfēru, graujot veselības aprūpes nozari. Vaidere – norādījumi Baldones pašvaldībai un tās iedzīvotājiem, lai tie stāv klusu, jo nedrīkstot protestēt pret radioaktīvo atkritumu glabātuves “Radons” paplašināšanu. Ēlerte – nemitīgā raušanās pie varas, neskatoties uz daudzo mīnusu skaitu, ko tā saņem no vēlētājiem.
  Ēlerte – ārštata padomnieces labi apmaksātais amats, kurš tradicionāli tiek pildīts bez samaksas.
  Ēlerte – smagā izgāšanās, kandidējot Rīgas mēra amatam.
  Vilks – necieņa pret aizbraucējiem, augstprātīgi pasakot, lai taču viņi brauc.
  Vilks – nespēja izsekot notiekošajam Liepājas metalurgā, kaut Lipmans viņu vēstulē jau laicīgi brīdināja par tur notiekošajām nelikumībām.
  Vilks – uzbrēciens žurnālistam, kad tas bija izteicis šaubas par eiro pozitīvo devumu Latvijas ļaudīm.
  Vilks – ironiskā atbilde – mierīgi var iztikt, uz žurnālistu jautājumu, vai pensionāri var iztikt ar astoņdesmit latiem mēnesī.
  Dombrovskis – līdzdalība Valsts autoceļu fonda iznīcināšanā un Latvijas autoceļu sagraušanā.
  Dombrovskis – meli pirms pašvaldību vēlēšanām par pensiju nesamazināšanu. Dombrovskis – ģimenes kredīta īpaši labvēlīgie noteikumi un latviskās versijas grāmatas izdošana un tulkošana par Kuveitas naftas kompānijas naudu.
  Dombrovskis – izveidotais krīzes pārvarēšanas mehānisms – tā sauktais „veiksmes” stāsts, kad negodīgi viss krīzes smaguma tika uzvelts uz Latvijas iedzīvotāju pleciem, tā glābjot bankas.
  Dombrovskis un Vilks – veiktā lata likvidācija, kam sekoja Latvijas valsts fiskālās un monetārās neatkarības zaudēšana.
  Dombrovskis – realizētā konsolidācijas politika, kā rezultātā tauta tika nolemta nabadzībai, neprasme attīstīt valsti un veidot tās attīstības vīziju ilgtermiņā, Dombrovskis – viņa padomnieces juridiskajos jautājumos un ģimenes biznesa partneres Bukanes virzīšana ienesīgos amatos.
  Dombrovskis – gļēvulīgā formā veiktā demisija.
  Dombrovskis – viņam speciāli radītā Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisija, kura tā arī neuzsāka darbu.
  Dombrovskis – viņa liekulība, jo, lai gan sacījās uzņēmies atbildību par Zolitūdes traģēdiju, pats veikli aizlaidās uz Briseli, kur tagad barojas ar lielās siles labumiem. Dombrovskis – viņa biroja bijušai vadītājai Olitai Augustovskai radītais ļoti ienesīgais postenis lidostas „Rīga” valdē!
  Dombrovskis – iespējamās mahinācijas ar Hipotēku bankā ņemto kredītu viņa ģimenes uzņēmumam „Land Development”, nododot šī ģimenes kredīta saistības Rietumu bankas pārraudzībā un pārstrukturējot to atsevišķā paketē ar īpaši piemērotu atlaidi, kas tiek slēpta no sabiedrības (3a portfelītis).
  Āboltiņa – augstprātīgā un nicinošā attieksme pret žurnālisti, kura viņai jautāja par viņas balsojumu pret likumprojektu, kuram būtu jāierobežo ātro kredītu firmu negausība.
  Circene – meli, ka likumprojektam par veselības aprūpes finansēšanas likumu ir saņemts ANO Augstās komisāres cilvēktiesību jautājumos pozitīvs, lai gan tā nebija. Circene – ietiepīgā nevēlēšanās atkāpties no veselības ministres amata, lai gan viņa ilgstoši nespēja pildīt savus pienākumus.
  Straujuma – izspēlētais farss, vispirms kā veselības ministres aizvietotājai, pieprasot veselības aprūpei zināma apjoma finansējumu, bet pēc tam jau kā premjerei, pati sev to atsakot, liekot to samazināt.
  Āboltiņa – netīšā atzīšanās Dombura studijā, par Vienotības sadarbību ar valsts drošības struktūrām, uzzinot valsts noslēpumu, kas notikusi viņai esot vēl vienkāršai opozīcijas deputātei.
  Āboltiņa – “zemais lidojums” ar 150 km/h pa Bauskas šoseju, apdraudot citu līdzpilsoņu veselību un dzīvību.
  Straujuma – viņas prese sekretāres Tamuļēvičs pornoskandāls.
  Rinkēvičs – centieni savu popularitāti audzēt ar puicisku sankciju piemērošanu.
  Zaķis – vēlētāju balsu uzpirkšanas skandāls.
  Junkurs – deputāta zvērests Saeimā, tūlītējs kāzuss ar iesniegumu par atteikšanos no deputāta mandāta.
  Āboltiņa – vēlētāju gribas ignorēšana un demokrātijas principu neievērošana ieraušoties Saeimā, padzenot Junkuru, kurš tagad kaunīgi bēguļo.
  Čigāne – uzstājīgā prasība paaugstināt ministru algas, tūlīt pēc Saeimas vēlēšanām. Straujuma – vārgulīgā atzīšanās Dombura studijā, atzīstot, ka nedomā vadīt valdību četrus gadus.
  Āboltiņa – kārtējie meli, jo, kad žurnālisti viņai jautāja, kāpēc viņa Straujumas vietā tiem atbild par valdības veidošanu., Āboltiņa norādīja, ka Straujuma esot aizsteigusies pildīt savus tiešos darba pienākumus, lai gan patiesība Straujuma atradās turpat Vienotības frakcijas telpās.
  Straujuma – nespēja patstāvīgi veidot valdību, kļūstot par marioneti Āboltiņas rokās. Piebalgs – meli bankas Baltija noguldītājiem, profesionāli tehnisko skolu mācību programmu sabojāšana.
  Rinkēvičs geju sumināšanas akcija, paziņojot, ka esot lepns, ka gejs.
  Priede – Vienotības valdes locekles homofobiskie izteikumi, twittera ierakstu dzēšana.
  Reirs – atbalsts Valsts kontroles nosodītajam līgumam ar Mamedova firmu par Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) automašīnu nodrošināšanu Rīgas reģionā.
  Spolītis – Vienotības ētikas komisijas locekļa braukšana pamatīgā dzērumā, centieni izvairīties no soda barguma.
  Viņķele – kašķēšanās par IZM parlamentārās sekretāres amatu ar bijušo izglītības ministri Druvieti.
  Bērtulsons – veiktā malkas zādzība.
  Kozlovsksi – Iekšlietu ministra nespēja tikt galā ar visnotaļ vienkāršu uzdevumu – zābaku iegādi policistiem.
  Spolītis – nevēlēšanās nolikt deputāta mandātu, kad atklājās, ka šis braucis pamatīgā dzērumā.
  Vidiņš – represijas pret viņu, saistībā ar viņa atklātajām nelikumībām Latgalē, kas norāda uz vēlētāju uzpirkšanu par labu Zaķim.
  Rinkēvičs – ieraksti twitterī par NA un Saskaņas kopošanos, kas tapis nakts stundā un, visticamāk, dzērumā.
  Straujuma – represijas pret Valsts kancelejas direktori Dreimani, izmantojot “Vienotības” ietekmi pār valsts drošības spēkiem, tostarp SAB.
  Vienotības biedri – vēlme turpināt denacionalizācijas procesu Latvijā, kurš ir jau ir noslēdzies, lai atdotu īpašumus šaubīgām ebreju organizācijām, kuru statuss nav noskaidrots.
  Vienotība – bēgļu brīvprātīgā-piespiedu kārtā “iepludināšana” Latvijā, kas draud mums ar demogrāfisku sprādzienu, kas aprīs palikušos latviešus kā sīkus gariņus.
  Āboltiņa – ņirgāšanās par pensionāriem, ūjinot to virzienā – “ūūūū”.

 6. vai Dzintars pieļauj, ka publiski arī izvērstā kampaņa pret pa santīmam dienā paraksta par referendumu apstiprināšanai krāt ieteicēju un pensionāru ūjinā†āju par†iju apvienības vadītāju Solvi†u Ābol†iņu nāk no pašas “Vieno†ības”?
  un kādēļ Nacinālpsihopā†i visi “поголовно” balsoja par tautas tiesību ierobežošanu?

 7. Nu nevajag mums gaidīt, kad omītei sāksies otrā elpa, nu nevar viņai smadzenes vairs ātri strādāt- neko nezin, nav informācijas, vēl jāpakonsultējas- tās nav premjeres cienīgas atbildes!
  Un vispār Vienotībai Zaķis un Spolītis sūdus sataisījis, tad tagad ar ZZS ir vienāds mandātu skaits. NU LAI TAK MAZLIET GUDRĀKI TIEK PIE VALDĪŠANAS, citādi tautai būs jāpieprasa ārkārtas vēlēšanas!

 8. Ļausim lai partorgi ar komsorgiem kārtīgi izvillajas!Vai Latvija nav gudru galvu bez kangariskas pagatnes un aizliegtās kompartijas biedra kartes šūplādē?

 9. Apsveicu , ka beidzot kāds izlīdis no migas! Pat domāšanu iedarbinājis! Vai tiešām tam bija vajadzīgi 25 gadi? Sūnu ciems.

Draugiem Facebook Twitter Google+