Mobilā versija
+7.6°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Trešdiena, 26. aprīlis, 2017
21. aprīlis, 2016
Drukāt

Eiroskeptiķi cildina Junkera izteikumus par ES (1)

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

Eiropas Komisijas prezidents Žans Klods Junkers

Britānijas eiroskeptiskie laikraksti kā “satriecošu atzīšanos neveiksmē” cildina Eiropas Komisijas prezidenta Žana Kloda Junkera izteikumus, ka Eiropas Savienība par daudz iejaucas cilvēku privātajā dzīvē.

Eiropas Parlamenta sesijā otrdien atbildot uz jautājumiem saistībā ar 23. jūnijā gaidāmo Britānijas referendumu par turpmāko dalību ES, Junkers sacīja: “Eiropas projekts ir zaudējis daļu savas pievilcības. Viens no iemesliem, kāpēc Eiropas pilsoņi atkāpjas no Eiropas projekta, ir tas, ka mēs iejaucamies pārāk daudzās privātās dzīves jomās un ir pārāk daudz jomu, kurās dalībvalstis spēj pašas rīkoties labāk.” Junkers arī sacīja, ka ir pret augstākas prioritātes noteikšanu nacionālajiem, nevis Eiropas risinājumiem, skaidrojot, ka šāda pieeja beigsies “drupās”. “Tie, kas vēlas mazāk Eiropas un vēlas vairāk nacionālas valstis, iegūs nacionālas valstis, kas nespēj darboties patstāvīgi, un ES, kas pasaulē vairs netiks cienīta,” viņš sacīja.

Pievienot komentāru

Uzlec Makrona zvaigzne (4)Franču balsojums aizslauka tradicionālās partijas
Baltijas valstu gaisa telpā notiek NATO mācības (1)Baltijas valstu gaisa telpā otrdien un trešdien notiek NATO gaisa spēku mācības "Ramstein Alloy 4", informēja Lietuvas Aizsardzības ministrija.
Draugiem Facebook Twitter Google+