Mobilā versija
+1.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
21. aprīlis, 2016
Drukāt

Eiroskeptiķi cildina Junkera izteikumus par ES (1)

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

Eiropas Komisijas prezidents Žans Klods Junkers

Britānijas eiroskeptiskie laikraksti kā “satriecošu atzīšanos neveiksmē” cildina Eiropas Komisijas prezidenta Žana Kloda Junkera izteikumus, ka Eiropas Savienība par daudz iejaucas cilvēku privātajā dzīvē.

Eiropas Parlamenta sesijā otrdien atbildot uz jautājumiem saistībā ar 23. jūnijā gaidāmo Britānijas referendumu par turpmāko dalību ES, Junkers sacīja: “Eiropas projekts ir zaudējis daļu savas pievilcības. Viens no iemesliem, kāpēc Eiropas pilsoņi atkāpjas no Eiropas projekta, ir tas, ka mēs iejaucamies pārāk daudzās privātās dzīves jomās un ir pārāk daudz jomu, kurās dalībvalstis spēj pašas rīkoties labāk.” Junkers arī sacīja, ka ir pret augstākas prioritātes noteikšanu nacionālajiem, nevis Eiropas risinājumiem, skaidrojot, ka šāda pieeja beigsies “drupās”. “Tie, kas vēlas mazāk Eiropas un vēlas vairāk nacionālas valstis, iegūs nacionālas valstis, kas nespēj darboties patstāvīgi, un ES, kas pasaulē vairs netiks cienīta,” viņš sacīja.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. … Butu labak teicis: ES parak godigi megina bankierus un to darbus uzmanit … !!!

    … Kuri no siem valdosiem globalistiem vel varetu stavet par Eiropas tradicionalo valstu dabiska nacionalisma priorotatem … ?!

Polija paziņo par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu (1) Polija trešdien paziņojusi par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu, helikopterus un iznīcinātājus armijas spēku pastiprināšanai.
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (5)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+