×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
14. maijs, 2017
Drukāt

”Eirovīzijā” Ukrainas šova laikā uz skatuves uzlec plikdibenis (9)

Foto - Leta/ReutersFoto - Leta/Reuters

Naktī “Eirovīzijas” fināla laikā, kad ar savu priekšnesumu uzstājās pērnā gada konkursa uzvarētāja – Ukrainas pārstāve Džamala, uz skatuves uzlēca kāds Austrālijas karogā ietinies vīrietis, kurš mērķtiecīgi sāka pogāt sev vaļā bikses. Plikais dibens Eiropā noteikti tika pamanīts.
Tiesa, apsargi noreaģēja visai ātri, novelkot plikni no skatuves.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. Tas bijalabaakais kas notika saliidzinot ar Portugaales njaudeetaaju…..

  2. Australī, Australī, dienvidzeme tālā ... Atbildēt

    Praida reklāmas akcija?

  3. Protams, nesmuka riciba no dzeka puses. Bet mani kaitinaja ari abu vakara vaditaju lieaa tarkšķeešana pa vidu pasakumam. Grevins tik smejas, domatu, ka abi ko salietojusies. kaa tai teicienaa-tarkšķ kā pats ar patašonu))

  4. tiesaam nesmuka riciba dzekam. Bet vel jo vairaak tracinaja muusu vakara abi vaditaji, Grevins un otrs vad, visu laiku taa penteresana a vidu, ka nevar pat izbaudit pasakuma gaisotni. un pie tam veel kļūdaini izsakaas, domaatu ka bij ko salietojušies,., kaa tai vecajaa labajaa teicienaa-tarkšķ kā pats ar patašonu))

  5. Vel svarigaka zina butu ja sis idiots ar pliko dibenu butu uzlecis uz ecesam.

  6. …uz šādiem šoviem,tās saucamās zvaigznes,izrāda visu,kas apakšā,nedaudz piesegts ar kaut kādām skrandām.Viņas uzskata,jo plikāk,jo labāk.Nav brīnums kad kāds virinātājs vai geijs arī gribēja izrādīties.Tagad tas jaunajā modē skaitās,KULTŪRAS,kalngals.Paši atbalstat tādus,pusapğērbtus radijumus un,vēlāk,brīnaties.

  7. tas ar pakaļu ,vareetu visu skatuvi pilnu sabazt ,,a k ko , laba reklaama

  8. Čalītis tikai apkaunoja valsti kuras karogā bija ietinies.

Draugiem Facebook Twitter Google+