Mobilā versija
-2.3°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
24. februāris, 2016
Drukāt

Ekselences balvas (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts izglītības satura centra un uzņēmēju Ekselences balva skolotājiem un skolām 2011. gadā.

Pagājušajā nedēļā konkursa “Ekselences balva” finālā, vadot mācību stundas Mārupes vidusskolas skolēniem, par uzvaru cīnījās 19 progresīvi dabaszinātņu un matemātikas skolotāji.

“Ekselences balvu” bioloģijā saņēma Airita Ešenvalde (Priekules vidusskola), fizikā – Ludmila Belogrudova (Aizkraukles novada ģimnāzija), ķīmijā – Ilze Ventiņa (Talsu Valsts ģimnāzija) un matemātikā – Linda Čākure (Rūjienas vidusskola). “Ekselences balva” jau piekto gadu tiek piešķirta par skolotāja darbu klasē, nevis skolēnu rezultātiem eksāmenos un olimpiādēs, nostrādāto gadu skaitu vai formāliem dokumentiem. Izmantojot radošus mācību paņēmienus un moderno tehnoloģiju priekšrocības, skolotāji 8. un 9. klases skolēniem mācīja par elektrisko strāvu un spriegumu fizikā, par līdzīgiem trijstūriem matemātikā, par ādas uzbūvi un funkcijām bioloģijā un skābu vidi – ķīmijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Exellent= lielisks! Patiešām, panākumi ir, vairs sava valoda nav vajadzīga? Nacionālā Apvienība, valodas sargi, urrāpatrioti, vai jums ausis aizkritušas, vai smadzenes pēcpusē nokļuvušas? Vai atkal mutes ciet? Jā, te nav runa par riebīgo krievu valodu, šoreiz ir nopietns pretinieks un jūs jau var apsveikt ar sagrāvi!

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (19)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Polijā traģiskā avārijā iekļuvusi kravas automašīna no Latvijas (2)Kravas automašīna no Latvijas Polijā iekļuvusi avārijā, kurā gājuši bojā trīs cilvēki, vēsta Polijas mediji. Avārija notikusi pie Dibku ciemata.
Draugiem Facebook Twitter Google+