Mobilā versija
+10.4°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
19. decembris, 2014
Drukāt

ES oficiāli publicē pret Krimu vērsto sankciju sarakstu (7)

LETA/AFPLETA/AFP

Eiropas Savienība (ES) piektdien oficiāli publicējusi jauno sankciju sarakstu pret Krieviju, kas šoreiz vērstas pret Maskavas anektēto Krimas pussalu.

Jauno sankciju saraksts, kas publicēts “ES Oficiālajā Vēstnesī”, tika saskaņots rakstveida procedūrā un galīgi apstiprināts ES dalībvalstu līderu galotņu sanāksmē, kas ceturtdien notika Briselē.

Sankcijas stāsies spēkā 20.decembrī, un no šī datuma jebkuras investīcijas Krimā, tostarp arī Sevastopolē, būs nelikumīgas. ES reģistrētiem uzņēmumiem un ES pilsoņiem aizliegts pirkt Ukrainai “de iure” joprojām piederošajā pussalā esošos nekustamos īpašumus vai firmas. Aizliegts arī finansēt Krimā esošos uzņēmumus, kā arī sniegt ar finansēšanu saistītus pakalpojumus.

ES tūrisma uzņēmumiem aizliegts piedāvāt klientiem pakalpojumus Krimā vai Sevastopolē, tostarp, izņemot ārkārtas gadījumus, Eiropas kruīza kuģiem aizliegts ieiet jebkurā Krimas ostā.

Papildus aizliegts pārdot Krimas uzņēmumiem virkni preču un tehnoloģiju.

Tirdzniecības ierobežojumi ieviesti transporta, telekomunikāciju un enerģētikas nozarē, kā arī minerālu, tostarp naftas un gāzes, ieguves industrijā.
Kopumā aizliegto preču sarakstā ir aptuveni 200 pozīciju.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Krima ir tatāru/ukraiņu Atbildēt

    Stingrākas sankcijas vajag tieši pret Pūķina huntu.

  2. Krima bija Krievija,ir un bus Krievija.Kur bus latviesi ir vel lielaks jautajums.

  3. stulbi tie cilveki ka rietumos taa krievija..

  4. Ne pret Krimu, bet pret Krievijas okupantu varu tur!

  5. Un ko man darīt, ja man Krimā jau desmit gadus pieder nekustamais īpašums?

  6. Pilnīgi pareizi, lai krievs lieto pats savu Krimu un jūtās laimīgs.

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (11)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (5)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+