Mobilā versija
+3.8°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
19. decembris, 2014
Drukāt

ES oficiāli publicē pret Krimu vērsto sankciju sarakstu (7)

LETA/AFPLETA/AFP

Eiropas Savienība (ES) piektdien oficiāli publicējusi jauno sankciju sarakstu pret Krieviju, kas šoreiz vērstas pret Maskavas anektēto Krimas pussalu.

Jauno sankciju saraksts, kas publicēts “ES Oficiālajā Vēstnesī”, tika saskaņots rakstveida procedūrā un galīgi apstiprināts ES dalībvalstu līderu galotņu sanāksmē, kas ceturtdien notika Briselē.

Sankcijas stāsies spēkā 20.decembrī, un no šī datuma jebkuras investīcijas Krimā, tostarp arī Sevastopolē, būs nelikumīgas. ES reģistrētiem uzņēmumiem un ES pilsoņiem aizliegts pirkt Ukrainai “de iure” joprojām piederošajā pussalā esošos nekustamos īpašumus vai firmas. Aizliegts arī finansēt Krimā esošos uzņēmumus, kā arī sniegt ar finansēšanu saistītus pakalpojumus.

ES tūrisma uzņēmumiem aizliegts piedāvāt klientiem pakalpojumus Krimā vai Sevastopolē, tostarp, izņemot ārkārtas gadījumus, Eiropas kruīza kuģiem aizliegts ieiet jebkurā Krimas ostā.

Papildus aizliegts pārdot Krimas uzņēmumiem virkni preču un tehnoloģiju.

Tirdzniecības ierobežojumi ieviesti transporta, telekomunikāciju un enerģētikas nozarē, kā arī minerālu, tostarp naftas un gāzes, ieguves industrijā.
Kopumā aizliegto preču sarakstā ir aptuveni 200 pozīciju.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Krima ir tatāru/ukraiņu Atbildēt

    Stingrākas sankcijas vajag tieši pret Pūķina huntu.

  2. Krima bija Krievija,ir un bus Krievija.Kur bus latviesi ir vel lielaks jautajums.

  3. stulbi tie cilveki ka rietumos taa krievija..

  4. Ne pret Krimu, bet pret Krievijas okupantu varu tur!

  5. Un ko man darīt, ja man Krimā jau desmit gadus pieder nekustamais īpašums?

  6. Pilnīgi pareizi, lai krievs lieto pats savu Krimu un jūtās laimīgs.

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+