×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
29. oktobris, 2014
Drukāt

ES prezidentūras laikā viesiem piedāvās “Rīgas dzirnavnieka” musli batoniņus un putras

putra

Graudu pārstrādes uzņēmums AS “Rīgas dzirnavnieks” un Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē sekretariāts ir vienojušies piedāvāt prezidentūras viesiem Latvijā musli batoniņus un ātri pagatavojamās “Herkulesa” biezputras, informēja uzņēmuma pārstāve Vineta Rudzīte.

Nenorādot pasūtījuma apjomus, viņa sacīja, ka tā būšot iespēja viesus iepazīstināt ar putras ēšanas tradīcijām Latvijā un veicināt eksportu uz ES dalībvalstīm.

Savukārt prezidentūras Komunikācijas un sabiedrisko attiecību departamenta vadītāja Linda Jākobsone skaidroja, ka noslēgtā līguma summu nevar atklāt, taču norādīja, ka tā ir “kategorijā līdz 10 000 eiro”.

Tāpat “Rīgas dzirnavnieks” rīkos pasākumus, kas ļaus ārvalstu viesiem iepazīt Latvijas virtuvi un uzzināt par graudaugu audzēšanu Latvijā.

Kā ziņots, uzņēmums šogad sāka ražot ātri pagatavojamās un pilngraudu bioloģiskās auzu pārslas, kā arī sāka to eksportu uz Itāliju.
Jau vēstīts, ka Latvijas prezidentūra ES Padomē norisināsies nākamā gada pirmajā pusgadā.

“Rīgas dzirnavnieks” kopš 2013.gada marta pieder Lietuvas graudu pārstrādes uzņēmumam “Malsena Plius”, kas uzņēmumu pārpirka no Zviedrijas kompānijas “Lantmännen”.

“Rīgas dzirnavnieka” apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2013.gada 1.janvāra līdz 30.jūnijam, bija 12,217 miljoni eiro, bet peļņa – 209 816 eiro, liecina “Firmas.lv” informācija. Savukārt 2014.gada pilnā finanšu gada peļņas prognoze ir apmēram 285 000 eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+