Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
29. oktobris, 2014
Drukāt

ES prezidentūras laikā viesiem piedāvās “Rīgas dzirnavnieka” musli batoniņus un putras

putra

Graudu pārstrādes uzņēmums AS “Rīgas dzirnavnieks” un Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē sekretariāts ir vienojušies piedāvāt prezidentūras viesiem Latvijā musli batoniņus un ātri pagatavojamās “Herkulesa” biezputras, informēja uzņēmuma pārstāve Vineta Rudzīte.

Nenorādot pasūtījuma apjomus, viņa sacīja, ka tā būšot iespēja viesus iepazīstināt ar putras ēšanas tradīcijām Latvijā un veicināt eksportu uz ES dalībvalstīm.

Savukārt prezidentūras Komunikācijas un sabiedrisko attiecību departamenta vadītāja Linda Jākobsone skaidroja, ka noslēgtā līguma summu nevar atklāt, taču norādīja, ka tā ir “kategorijā līdz 10 000 eiro”.

Tāpat “Rīgas dzirnavnieks” rīkos pasākumus, kas ļaus ārvalstu viesiem iepazīt Latvijas virtuvi un uzzināt par graudaugu audzēšanu Latvijā.

Kā ziņots, uzņēmums šogad sāka ražot ātri pagatavojamās un pilngraudu bioloģiskās auzu pārslas, kā arī sāka to eksportu uz Itāliju.
Jau vēstīts, ka Latvijas prezidentūra ES Padomē norisināsies nākamā gada pirmajā pusgadā.

“Rīgas dzirnavnieks” kopš 2013.gada marta pieder Lietuvas graudu pārstrādes uzņēmumam “Malsena Plius”, kas uzņēmumu pārpirka no Zviedrijas kompānijas “Lantmännen”.

“Rīgas dzirnavnieka” apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2013.gada 1.janvāra līdz 30.jūnijam, bija 12,217 miljoni eiro, bet peļņa – 209 816 eiro, liecina “Firmas.lv” informācija. Savukārt 2014.gada pilnā finanšu gada peļņas prognoze ir apmēram 285 000 eiro.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+