Mobilā versija
Brīdinājums -0.8°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
20. marts, 2015
Drukāt

“Fazer Latvija” pabeidz maiznīcas paplašināšanu Ogrē (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Maizes klaipi SIA "Fazer maiznīca" ceptuvē Ogrē.

Maizes un saldumu ražotājs “Fazer Latvija” ir pabeidzis maiznīcas paplašināšanu Ogrē, pavēstīja uzņēmumā.

Kompānijā pastāstīja, ka “Fazer” ražošanas konsolidācijas projekts Baltijā ir sekmīgi pabeigts, un notikusi – visu ražošanas līniju pārnešana uz Ogres un Kauņas maiznīcām. Tādējādi “Fazer” maiznīcā Ogrē ir paplašināta ražotne, pārveidojot esošās līnijas un uzstādot jaunu līniju. “Fazer” maiznīcas Ogrē un Kauņā turpmāk nodrošinās maizes piegādi visām trim Baltijas valstīm.

Vienlaikus kompānijā informēja, ka patlaban norit jaunās saldēto kūku un konditorejas izstrādājumu ražotnes būvniecība. Kopumā “Fazer” ceptuvē un jaunajā ražotnē Ogrē plānots izveidot papildu 40 jaunu darba vietu, ieguldot vairāk nekā piecus miljonus eiro.

“Esam paveikuši ļoti nozīmīgu darbu, lai nostiprinātu pozīcijas maizes tirgū Latvijā un citu Baltijas valstu tirgos ilgtermiņā. Vienlaikus jāsaka, ka tikpat liels darbs veicams, lai sāktu saldētu kūku un konditorejas izstrādājumu ražošanu un eksportu jau šā gada rudenī. Pašreiz meklējam papildus jaunus darbiniekus gan maiznīcai, gan jaunajai ražotnei, kur nepieciešamas zināšanas un pieredze konditorejas izstrādājumu ražošanā,” uzsvēra “Fazer Bakery Baltic” rīkotājdirektors Mindaugs Snarskis.

Jau vēstīts, ka “Fazer” grupa jaunas ražotnes izveidē un esošās maiznīcas paplašināšanā Ogrē plāno investēt vairāk nekā piecus miljonus eiro un šī procesa ietvaros plānots veikt izmaiņas ražošanā visā Baltijā – “Fazer” turpinās attīstību visos trijos Baltijas valstu tirgos, Tallinas ceptuves ražošanas līniju pilnībā pārceļot uz Latviju un Lietuvu.

Tāpat ziņots, ka 2013.gadā “Fazer Latvija” strādāja ar 18,409 miljonu eiro apgrozījumu un 42,5 tūkstošu eiro peļņu.

“Fazer Latvija” ir dibināts 2000.gadā, un tā galvenais darbības veids ir maizes, saldumu un cepumu ražošana kā arī sabiedriskās ēdināšanas, restorānu un kafejnīcu pakalpojumi. Vienīgais “Fazer Latvija” īpašnieks ir Somijā, Zviedrijā, Krievijā un Baltijas valstīs strādājošais uzņēmums “Fazer Bakeries”, kas ir viens no skandināvu grupas “Fazer Group” uzņēmumiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vēl jāiemāca tautai, ka šo vārdu izrunā FĀCER!

Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+