×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
2. februāris, 2018
Drukāt

Februāra horoskopi Aunam. Kādi jaunumi mīlestībā, kas gaidāms karjerā?

1. Vispārējais horoskops

1no3
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

2018.gada februāra horoskops Aunam sola interesantus projektus un perspektīvu darbu. Sadarbība ar partneriem noritēs augstākajā līmenī, tāpēc lai jūs nebaida pagaidu grūtības. Finanšu problēmas Aunam februārī nav gaidāmas, tāpēc var sev atļauties pirkumus un izklaides. Pat tad, ja februārī būs konflikti, tie visi mierīgi atrisināsies. Aunam nevajag baidīties no konkurences, jo jums palīdzēs draugi.

Februāra horoskops sievietei Aunam sola daudz vilšanas saistībā ar mīlestību. Ja jūs pati nolēmāt šķirties no mīļotā, tad neko nenožēlojiet. Lai gan – ja jūtas vēl nav izdzisušas, pacentieties februārī sakārtot attiecības. Aunam šogad nevajag pieņemt steidzamus lēmumus, neprasot padomu tuviniekiem. Turklāt jums ir daudz izredžu pakāpties pa karjeras kāpnēm.

Februāra horoskops vīrietim Aunam iesaka būt uzstājīgākam un izlēmīgākam personīgajā dzīvē. Starp citu, ja arī darba sfērā jūs parādīsiet ambīcijas, panākumi nebūs ilgi jāgaida. Februārī Aunam vajag mazāk šaubīties un nebūt tik pieticīgam, ja runa ir par mīlestību. It īpaši, ja sieviete jums sen un ļoti patīk.

  1. Vispārējais horoskops
  2. Karjeras horoskops
  3. Mīlestības horoskops

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+