×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
21. jūlijs, 2015
Drukāt

Franks Gordons: Aleksejevs priecājas, ka Latvijas krievi ir Putina fani (56)

Foto-LETAFoto-LETA

17. jūlijā vienlaikus portālā “Odnako” un kādā ducī citu Krievijas tīmekļa vietņu parādījās rīdzinieka, “IMHOclub.lv” šefa Jurija Aleksejeva raksts, kurā viņš nikni un ņirdzīgi uzbrūk diviem liberāliem Krievijas žurnālistiem – Artemijam Troickim un Andrejam Vasiļjevam. Troickis, kurš pagājušā gadsimta 90. gados bija Krievijas TV zvaigzne un “Playboy” Krievijas izdevuma redaktors, pārcēlies uz Igauniju, bet Vasiļjevs, bijušais Maskavas laikraksta “Kommersant” un TV pro­grammas “Vremja” galvenais redaktors, nopircis māju Jūrmalā un daudz laika pavada Latvijā. Tagad abi apdāvinātie žurnālisti, brīvi no cenzūras un pašcenzūras valgiem, Baltijā pauž viedokļus, kas ir krasā pretrunā ar Putina režīma oficiālo līniju.

Taču īpašu nepatiku un skaudību J. Aleksejevā izraisa Maskavas portāla “Lenta.ru” ilggadējās galvenās redaktores Gaļinas Timčenko drosmīgais solis – paņemot līdzi kādu duci šā portāla žurnālistu, viņa pārcēlusies uz Rīgu, no kurienes tagad visu, var teikt, domājošo Krieviju objektīvi informē viņas lolojums – tīmekļa portāls “Meduza”. Aleksejevs nevar nomierināties, uzzinot, ka “Meduzas” budžets ir pusotrs miljons eiro! “Meduza” acīmredzot viņam iestrēgusi kaklā.

Taču Aleksejevam ir arī par ko priecāties; viņš rak­sta, ka krievu liberālie emigranti cerēja vietējos Latvijas krievos ieraudzīt īstus brīvdomīgus eiropiešus, taču izrādās, ka te ir Putina fani un tādi paši “vatņiki” kā Krievzemes nozombētās masas. Gaļina Timčenko kādā raidījumā skumji konstatēja: būdama tirgū, braucot tramvajā vai vienkārši klausoties, ko runā vietējie krievi, viņai šķiet, ka atrodas Maskavas metropolitēna stacijā “Profsojuznaja”.

Ļausim taču to mazo prieciņu Latvijas nelabvēlim rīdziniekam Jurijam Aleksejevam.

Pievienot komentāru

Komentāri (56)

 1. Šis MUMS SVARĪGI !!! Atbildēt

  VISI IELĀS 4. AUGUSTĀ! 24. jūlijs, 2015 01:13
  Atbildēt

  VISI 4.augustā 18.00, tiekamies BRĪVĪBAS IELĀ 36, lai PATEIKTU KATEGORISKU “NĒ” BĒGĻU KVOTĀM!

  Ernis Purnis
  20.07.2015 23:27
  Visas patriotiskās un valstiski domājošās sabiedriskās organizācijas, kā arī vēlēšanās uzvarējušās partijas un visi godīgie un nevienaldzīgie pilsoņi ir tautas aktīvistu aicinātas doties 4.Augustā 18.00 paust savu nelokāmo protestu un turpināt to ik dienas, līdz šī prettautiskā lēmuma atcelšanai!!!

 2. Paldies dievam auto nummurs ir labi saskatāms .

 3. Ne visi krievi ir …”vatņiki”…
  Dažs tūdaliņš ir lielāks vatņiks, nekā krievs, polis, ukrainis, baltkrievs iekš LV!

 4. Vatņiki visur ir vatņiki un pat Amerikā viņi paliek tādi…

 5. VISI IELĀS 4. AUGUSTĀ! Atbildēt

  VISI 4.augustā 18.00, tiekamies BRĪVĪBAS IELĀ 36, lai PATEIKTU KATEGORISKU “NĒ” BĒGĻU KVOTĀM!

  Ernis Purnis
  20.07.2015 23:27
  Visas patriotiskās un valstiski domājošās sabiedriskās organizācijas, kā arī vēlēšanās uzvarējušās partijas un visi godīgie un nevienaldzīgie pilsoņi ir tautas aktīvistu aicinātas doties 4.Augustā 18.00 paust savu nelokāmo protestu un turpināt to ik dienas, līdz šī prettautiskā lēmuma atcelšanai!!!

 6. Dievs visu dara laikā Atbildēt

  Sauklis “krievi nāk”vairs nav aktuāls, “bēgļi nāk”ir realitāte ! Tie iemācīs mūs mīlēt “tuvāko”, kā sevi pašu !

  • Vienkārši rusifikācijai nāk klāt bēglu problēma un latviešu tautai problēmas divkāršojas. Nirnbergā 2, kurā lems par Krievijas noziegumiem pret cilvēci, Latvijai nāksies prasīt dubultu kompensāciju.

 7. dobro pažalavaķ domoj v latviju malaci.

 8. Taču vatņikam aļeksejevam ir arī par ko priecāties; viņš rak­sta, ka krievu liberālie emigranti cerēja vietējos Latvijas krievos ieraudzīt īstus brīvdomīgus eiropiešus, taču izrādās, ka te ir Putina fani un tādi paši “vatņiki” kā Krievzemes nozombētās masas. Gaļina Timčenko kādā raidījumā skumji konstatēja: būdama tirgū, braucot tramvajā vai vienkārši klausoties, ko runā vietējie krievi, viņai šķiet, ka atrodas Maskavas metropolitēna stacijā “Profsojuznaja”.
  Bet ne “latviešu” valdība, pat ne NA to nekādi nesaprot, jo neseko NEVIENA situācijai atbilst. rīcība!

 9. Jā - daudzi grib zināt? Atbildēt

  Kas zina, lai uzraksta? 21. jūlijs, 2015 16:27
  Atbildēt

  Kur LV atrodas šī “IMHOclub.lv” šefa Jurija Aleksejeva firma??!

 10. Franks Gordons trāpa desmitniekā

  • trāpa 10-niekā!
   100 gadus mani NEINTERESĒ, tāpat kā daudzus citus Latvijā, ne tas Aleksejevs, ne citi …jo ne visi krievvalodīgie (krievi, poļi, baltkrievi un ttttt) ir pret latviešiem …

 11. … ‘ Lausim tacu to mazo priecinu Latvijas nelabvelim ridziniekam Jurim Aleksejevam .’ !!!!!

  … Tipiski Gordoniska pieeja un atklajumi … !

  … Latvietim nesaprotami un iespejams divdomigi izteikts velejums no ka … ??? !!! Kas lai lauj ? Ka lai lauj ? Par ko lai lauj ? Kamdel lai lauj ?

  … Maz prieka latvietim, jo padarit Bezabreni par vel intensivaku placdarmu, ar kadas kadai tresas vai ceturtas svesnieku grupas piedalisanos cina par finansialo un politisko hegemoniju Krievija, vai ari globali, jau periferiali padzitam latvietim tas neizmaina ta sodienas bistamo situaciju … pasam sava zeme … !

  • Vai tu esi piedzēries? Tu raksti nesakarīgi.

   • … ercem … darbi instinktivi … padomat dzilak ir neiespejami … un saprast, kam un kadel patik vai ir interese paradit visu negativo ir izdevigi un nes labumus … bet pasi ir bez velmes un gribas palidzet ko uzlabot … jo lojalitate pieder kam citam … !

    • Vai tad KKK (piedodiet majienu) nesaprot autora ironiju?

     • … Pikoles ercei ir jasaprot, ka pasaules gudrie un to rokas puisi, bankieri, no vienas puses, un recidivistiskie kriminalisti, no otras puses – savu legitimitati ieguvusi ar viltu un dazadi transformeto imperialistisko ideologiju palidzibu, ka valsts vai internacionalo instituciju meroga – spele aizklati un dazadas dimensijas, un tamdel ir jasaprot kura no kadam laika un telpas dimensija kas notiek …!

      … Sodien, pat ironija, vinu izraisitaja Latvijas Republikas, Bezabrenes konteksta, ir nekas vairak ka metodes ierocis, kas ir parocigs tiem panakt savus merkus …

      Tamdel, prieks katra patriotiska latviesa, ironija bez risinajuma ir tikai kaite …

 12. Kas zina, lai uzraksta? Atbildēt

  Kur LV atrodas šī “IMHOclub.lv” šefa Jurija Aleksejeva firma??!

 13. Vilnītis 21. jūlijs, 2015 14:16
  Atbildēt

  Arī šo prieciņu vajadzētu neatlaidīgi samazināt, atbalstot meduza.

  Ja tas domāts ļoti, ļoti retajiem LV lojālajiem krieviem, tad PIEKRĪTU

 14. bet 21. jūlijs, 2015 11:42
  Atbildēt

  vai tad neko gudrāku par apsaukāšanos tu pateikt šim šovinistam nevarēji…? Tieši tādu muļķību jau arī tie šovinisti sagaida, – lai pierādītu ka Latvija ir “neizdevusies” valsts, kurā latvieši sen jau izšauti un palikuši vien tādi latviski runājoši surogāti, kas prot tikai mutes brūķēt, bet ne reāli pretoties.

  Kur tava “daiļrunība” paliek tad, kad mūsu politiskie avantūristi balso par uzturēšanās atļauju piešķiršanu Āzijas bagātniekiem un par jau esošajām, bet arvien vēl neintegrētajām okupācijas paliekām un to noklusēšanu Āfrikas bēgļu uzņemšanas jautājumā…?! Tiem gan tavi izteicieni būtu piemēroti.

 15. Gandrīz par tēmu: Atbildēt

  Ernis Purnis
  21.07.2015 14:51
  Cepuri nost Olgas S. priekšā, bet…uz 300 000 nepilsoņu un uz gandrīz tikpat daudz nelikumīgi naturalizēto “pilsoņisu” viņa tāda ir VIENA TĀDA! Un mūsu tautai tātad šis patīkamais un pats par sevi pareizais fakts NEKO NEDOD! Tāpēc preses,mēdijos ir jāatspoguļo realitāte ,tas,ka nospiedošais vairums gadu desmitiem ilgi ir pavisam pretējie notikumi. Nenoklusējot, bet UZSVEROT to FAKTU, ka milzīgā masa svešo psrs migrantu un to atvases nezin, negrib zināt un nelieto pat ja zina mūsu valsts valodu UN RADA LATVIEŠIEM, ĪPAŠI BĒRNIEM DISKOMFORTA UN SVEŠUMA IZJŪTU SAVĀ DZIMTENĒ!

  delfi.lv/news/national/politics/raksti-pareizi-stasts-par-olgu-sukonnikovu-un-vispasaules-dik

 16. Arī šo prieciņu vajadzētu neatlaidīgi samazināt, atbalstot meduza.

 17. Priecājies kamēr vēl vari, jo, ja ieradīsies īstenie putinieši, smiekli vairs nenāks ne Tev ne pārējiem švabrakiem.

 18. Bet vai tad var būt citādi ,jo Rīgā nav iespējams saņemt TV operatora pakalpojumu (pasūtīt kanālu paku) ar Rietumvalstu kanāliem latviešu valodā. Pakalpojumi ir tikai krievu valodas tulkojumos ,bet Rīgas krievi pat tos neskatās ,pietiek ar Kremļa kanāliem.Un jūsmo par Putinu un putinistiem.

  • Gluži manas domas. Neviens no TV operatoriem nepiedāvā normālus kanālus. Kāpēc krievu kanālu vietā nevar dabūt vismaz angliski runājošus, ja pašiem kanālu nepietiek!? Pilnīgi riebjas tās čestuškas, Pugačovas un citi dziedāt nemākošie, kuri runā virina mutes fonogrammu pavadījumā. Par politiku vispār nerunāsim – krievijā šķiet nekas nenotiek by default. Ir tikai Ukraina utml.

 19. vai tad neko gudrāku par apsaukāšanos tu pateikt šim šovinistam nevarēji…? Tieši tādu muļķību jau arī tie šovinisti sagaida, – lai pierādītu ka Latvija ir “neizdevusies” valsts, kurā latvieši sen jau izšauti un palikuši vien tādi latviski runājoši surogāti, kas prot tikai mutes brūķēt, bet ne reāli pretoties.

  Kur tava “daiļrunība” paliek tad, kad mūsu politiskie avantūristi balso par uzturēšanās atļauju piešķiršanu Āzijas bagātniekiem un par jau esošajām, bet arvien vēl neintegrētajām okupācijas paliekām un to noklusēšanu Āfrikas bēgļu uzņemšanas jautājumā…?! Tiem gan tavi izteicieni būtu piemēroti.

  • mans komentārs adresēts tam, kas tik aizrautīgi debatē ar šo “grafistu”.

   • Вы успешно доказали, что вы такой же, как и все остальные комментаторы.

    • Krievs raksta, ka šeit atpalikuši komentētāji.
     OK daži tādi ir, bet krievu blogos tikai Putinisti, Rašisti, Našisti, Rasisti un krievu imperiālisti. No bērnības nozombētā masa, kura lepojas ar lielu, bet tukšu un piemēslotu teritoriju, ar atombumbām ar tankiem utt.
     Kad paklausās krievu ziņas un baumas šķiet, ka ASV armija jau esot Ukrainā iznīcināta, Ukraiņu armija jau tik tālu novesta, ka tai neesot ne karavīru, nedz ieroču,

     • >a man 23. jūlijs, 2015 09:30
      А вы, значит другой, не такой, как все?! Очень заметно, особенно по использованию шаблонных стереотипов для обозначения людей, имеющих другое мнение, отличное от вашего. Мы значит, «зомбированная масса», а вы пример продвинутого и интелектуального комментатора?! Смешно и не-самокритично! И когда кажется, надо креститься, говорят, что помогает.

    • Migrant, ej taču valodas kursos !

     • >Skolotājs 26. jūlijs, 2015 18:07
      А вы абориген, хотя и учитель. Ну неужели у вас не хватает мозгов, чтобы понять, что я всё понимаю, но не пишу по латышски из принципа, о чём не раз заявлял.

 20. tik slikti dzīvot krieviem Eiropā, Latvijā? tad kāda joka pēc viņi brauc ar Eiropas mašīnām?

 21. grafists , ka jau primitīvs putjatņiks zin tikai vatņiku valodu

 22. Господа модераторы! Держите себя в руках, не прерывайте дискуссию.

 23. Staļinistu masa – tā ir Latvijas lielākā nelaime. Aizvien skaidrāk top redzams, ka tādus vajadzētu palūgt doties uz turieni, kur labāk – uz Krieviju. Tieši tā Krievijas staļinisti iesaka rīkoties savas zemes demokrātiem. Tāpēc prasība pamest Latviju būtu tieši tas, ko propagandē viņu domubiedri Krievijā. Riebjas tādi padibenes, kas izmanto demokrātiju, lai rietu kā Staļina- Hitlera suņi. Būtu Staļina laiki, sēdētu kādā Kolimas nometnē.

 24. puišeli aizveries kad vecāki cilvēki runā….

 25. Надо же, изделение №2 решило пожалеть этих либералов. Вообще то все эти либеральные интелектуалы весьма жалкое зрелище. Когда то умные и востребованные, они были наверху. А теперь они никому не интересны, как и их особое мнение. Вот они и исходят желчью. Поливая грязью свою страну и свой народ, взаимной любви не добъёшся. Может быть у портала медуза бюджет и 1,5 лимона, но его никто не читает и он никому не интересен. А у ИМХО клуба его бюджет почти нулевой, но зато его читают, его цитируют, на него ссылаются. Вот так.
  А дедушке видимо завидно.

  • Lasot gudru cilvēku,kāds ir F. Gordona kungs,domas gribas arī satikt gudrus komentārus.Bet,diemžēl jāsastopas arī ar visādiem ”grafistiem”, kuri nekādi nespēj savu žulti paturēt pie sevis.

   • Вот тоже самое могу сказать и про вас, мадам! Аргументов то у вас нет, одни оскорбления да бабья дурь!

    • Tā arī grafists ir tikai iemācījies latviski uzrakstīt savu pozivnoj!. Bet lien un lien, kā tāda uts visur!

     • Ну не тупи дед! Ты же свой позывной тоже не забыл, на ключе до сих пор работаешь. Азбуку морзе чай не забыл ещё, хорошо учили в абвере ведь.

     • es,kad lasu komentārus,tos grafista tekstus izlaižu.Dari tu tāpat!

  • kurš tad to s*da imhoclub lasa? 🙂 daži saspiedušies imperiālisti un kolaboranti, ne vairāk

   • >prok 21. jūlijs, 2015 11:48
    Ага, почти 5 тысяч членов клуба (не в каждой партии столько народу есть!), из них 1098 реальных людей, то есть пишуших под своим именем и фамилией, и 558 спикеров (людей, публикующих там свои статьи).

  • Migrant, ej valodas kursos ! Mans 2 gadīgais puika jau labi runā .

   • Ай, как смешно ваше сиятельство. Я тоже могу говорить по латышски, неожиданно, правда? И писать тоже могу, но не хочу.

Draugiem Facebook Twitter Google+