Horoskopi un mistika
Ezoterika

Gaidāma saspīlēta gaisotne un dažādi pārpratumi. Ezoteriskais horoskops maijam0

Foto: Pexels

Mēneša sākums būs pilns ar dinamiskiem planētu aspektiem. Gaidāmi daudzi pārpratumi, asas diskusijas un nepārdomāti rīcības motīvi. Marsa un Jupitera opozīcija ļaužu prātos radīs impulsu rīkoties tūlīt un tagad. Tas veicinās traumatiskas un bīstamas situācijas ceļā. Toties būs labi strādāt ar plašiem projektiem. Spēcīgam stresam ir pakļauta nervu sistēma. Jābūt īpaši uzmanīgiem, rīkojoties ar naudu un slēdzot līgumus.

Otrajā dekādē līdz ar Merkura un Veneras pāreju Vērša zīmē daudzi, izanalizējot un izsverot visus aspektus, vairāk koncentrēsies uz galveno. Personiskais komforts būs ļoti svarīgs, bet jebkura dramatiska situācija būs traucēklis. Lielisks laiks, lai izbaudītu dabas valdzinājumu un sajustu tās krāsu un smaržu daudzpusīgo bagātību. Interesanti, ka starp Veneru un Marsu izveidosies sekstila aspekts, kas iekšēji harmonizēs emocionālo fonu. Marsa atrašanās Vēža zīmē liks rīkoties emociju un iekšējo sajūtu iespaidā, tāpēc emocionālā tuvība ar mīļoto visnotaļ būs aktuāla. Arī saejošais sekstila aspekts starp Saturnu un Neptūnu liks ieklausīties vispirms savā iekšējā balsī un tikai tad pieņemt svarīgus lēmumus.

Pilnmēness 19.maija Skorpiona zīmē virspusē izcels emocionālos piedzīvojumus un sajūtas. Šīs enerģijas ir transformējošas, pilnas ar sajūtām, kas nāk no pašiem dvēseles dziļumiem. Tie, kuri dzimuši laika posmā no 15. līdz 22.maijam, piedzīvos spilgtas emocionālas pārmaiņas.
Mēneša beigās atkal ir gana daudz dinamisku aspektu. Daudzu cilvēku prātos iemājos nemiers, jo saziņas planēta Merkurs būs gan draudzīgs ar pašu Saulīti, gan arīdzan saspringts ar ilūziju un nepiepildāmo sapņu planētu – Neptūnu. Ļoti nestabila psihe, saudzējiet nervu sistēmu. Iespējami pārpratumi, vilšanās un neskaidrības gan ceļojumos, gan attiecībās ar kaimiņiem un radiniekiem. Veneras un Satura savstarpējais trigona aspekts prāta apcirkņos iebērs veselīgas spriestspējas un taupīguma kripatas.

Nozīmīgākie datumi – 5., 6., 15., 16., 19., 21. un 29.maijs.

Sagatavots pēc “Latvijas Mediju” izdevuma “Ezoterikas un garīguma gadagrāmata 2019

Saistītie raksti
LA.lv