×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.6°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
27. augusts, 2016
Drukāt

Gapoņenko: Latvija pārvērtusies par Rietumu valstu koloniju (10)

Foto-LETAFoto-LETA

Aleksandrs Gapoņenko

Latvija pārvērtusies par Rietumu valstu koloniju, šodien Krievijas tautiešu konferencē Rīgā pauda nereģistrētā veidojuma “Nepilsoņu kongress” aktīvists Aleksandrs Gapoņenko.

Gapoņenko savu viedokli argumentēja ar to, ka “mums nav savas tautsaimniecības un lauksaimniecības”. Viņš arī klāstīja, ka ir iespēja atgūt “ekonomisko neatkarību” un uzlabot esošo situāciju, bet tam ir vajadzīga politiskā griba.

Tāpat Gapoņenko bažījās, ka sabiedrības problēmas netiekot apspriestas plašākā līmenī. Viņš uzsvēra – gadījumā, ja Latvijas vēlas būvēt tādu nāciju, kur visiem ir līdzvērtīgas tiesības, tad tam ir vajadzīga sadarbība. “Vienatnē laimi mēs nevaram sasniegt,” rezumēja Gapoņenko.

LETA jau ziņoja, ka šovasar prokuratūra nolēma saukt pie kriminālatbildības Gapoņenko saistībā ar nacionālā naida vai nesaticības izraisīšanu, izmantojot internetu. Savukārt Drošības policija savā pagājušā gada darbības pārskatā Gapoņenko minējusi kā vienu no Krievijas tautiešu politikas atbalstītājiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Daļēji taisnība jau viņam ir.Tikai problēmas risinājumu viņš aicina veikt pilnīgi nepareizi.Nu ir vēl palikuši tādi kā viņš,kas sapņo par padomiju.Nu nebūs.Ne te,ne tur.Nekāda leiputrija nav arī Krievijā,lai tik ļoti censtos mūs tur atkal pielipināt.Un Gapoņenko vajadzētu saprast,ka te neviens mucā nedzīvo un pa spundi nebarojas un ļoti labi zinam patieso Krievijas nabadzības līmeni.

 2. Šeit jau nu viņam ir taisnība Laikam skauž ,ka nav vairs Krievijas kolonija! Kad beidzot to provokatoru izmetīs no Latvijas ????

 3. Sen jau laiks tam Gaponenko pie parašas “kāpt uz dēļiem”. Kam vēl ievajadzējās šei klārēt viņa viedokli kaut kādā nereģistrētā ļaundabīgā veidojumā. Tā jūtu, ka LETA ir pilna ar gaponenkoveidīgiem. Vai tad nav nekā lietderīga Latvijā ar ko šis vīrs varētu ņemties: bietes ravēt, ogas lasīt, sēņot, makšķerēt. Cik zinu viņa papus nav bijis nekāds krievu tiesība aizstāvis, bet šis jaucās visu laiku tur, kur neko nesaprot.

 4. ha ha ha hāāā! :) Atbildēt

  ko var gribēt no okupācijas laika sausā atlikuma – PSRS Robežapsardzības apgabala priekšnieka, ģenerāļa Valentīna Gapoņenko dēla? …. ha ha hahāāā! 🙂

 5. Kad līkdeguņiem beigsies austrumu nauda revolūcijām – ko darīs? 3 varianti – senču zeme, bijusī naudas zeme vai klusu aprietajā zemē…Senču zemē rejēji nav vajadzīgi; naudas devēju zemē ne tik un ko tad aprietajā zemē – kad visi rādīs ar pirkstiem : nauda beigusies un riešana tāpat…

 6. Brauc prom! Nav ko kolonijā dzīvot! Girsis jau aizbrauca.

 7. Skats no visām pusēm Atbildēt

  Latvija pārvērtusies par Rietumu valstu koloniju
  —————————
  Atvainojiet, bet šoreiz biedram ir daļēja taisnība!

  Žurnālists Arno Jundze saka tā:
  Tas, ko Latvijas pilsoņi nejūt un nesaņem no savas valsts, ir stabilitāte un ticība rītdienai. Un kā lai tic? Tiek notrallināti miljoni, bet nevienam par to nekas nav. Ar lielu blīkšķi noķer milzu nodokļu krāpniekus, lai pēc tam tiem pieticīgi pakratītu ar pirkstu. Tiek īstenota vājprātīga bēgļu politika, kas skaidri pasaka – šis džeks no Somālijas ir labais, bet vietējais Pēteris – pabira, par kuru nav vērts runāt. To visu pavada muļķīga ANO kampaņa, pēc būtības klasiska naudas šķērdēšana. Epopejas ap KNAB un VID būtu megagalaktisks apkaunojums jebkurai sevi cienošai valstij, bet laikam jau ne Latvijai. Militārās spēlītes ar NATO, un misters Tramps, kurš paziņo, ka šie Austrumeiropas sīkmaņi nedara to, ko solījuši. Ir pat grūti to aptvert, bet viss, ko te uzskaitu, taču ir tikai daži pēdējo mēnešu notikumi.

  Mums pat vairs nemelo par Latvijas neesošo panākumu stāstu, mēs paši redzam, ka valsts neattīstās. To apsaimnieko neracionāli un nesaprotami. Izmisīgi mēģina žmiegt vienkāršo reņģēdāju, plēšot no tā 3 nodokļu ādas. Astronomiskais nekustamā īpašuma nodokļa lēciens vien bija ko vērts! Bet vēl taču ir visādi nieki: suņu čipēšana, līdz galam neaptvertie godīgākie elektrības tarifi pēc lielā ieguvuma – brīvā elektrības tirgus.,,

  • Asti kājstarpē un pie biedriem prom !
   Kamēr ir pūķins, kas pieņem atpakaļ
   savu bojec…
   Nokavēsi – būs jāsteberē uz Ziemeļkoreju, labdari !!!

 8. Gapoņenko grib “glābt” Latviju
  pārvēršot par Krievijas koloniju. 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+