Mobilā versija
+3.9°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
7. maijs, 2014
Drukāt

Georga lentītes 9.maijā pie Uzvaras pieminekļa netiks dalītas (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Georga lentītes 9.maijā pie Uzvaras pieminekļa netiks dalītas, aģentūra BNS uzzināja no neoficiāliem, bet drošiem avotiem.

Tas saistīts ar krīzi austrumos un faktu, ka vairākas valstis jau oficiāli izteikušas aicinājumu saviem iedzīvotājiem atteikties no šīs simbolikas lietošanas.

Tāpat šogad 9.maija pasākumu rīkotāji ir atteikušies no ieceres tiešraidē translēt parādi no Sarkanā laukuma Maskavā.

Jau ziņots, ka Rīgas pašvaldība izsniegusi atļauju biedrībai “9.maijs.lv” 8. un 9. maijā laukumā pie Uzvaras pieminekļa rīkot publiskus pasākumus, lai pieminētu Otrā pasaules kara upurus un atzīmētu fašisma sagrāves gadadienu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Latvijā nav noslēpums, ka krievnacistiem nepiemīt goda jūtas, kā arī viņi neatzīst dotā vārda vērtību. Uz viņiem iedarbojas tikai tiesībsargājošo orgānu ar spēku atbalstīts aizliegums. Tas pats arī attiecībā uz šim krievnacistu savstarpējās atpazīšanas zīmēm – “georga” lentītēm.

  2. quo vadis,Latvia? Atbildēt

    …….bet tas vēl nenozīmē,ka nedalīsim ”pa ceļam” uz dzerstiņa vietu.

  3. Tās katram jau mājās,goda vietā,no pagājušā gada,pie ikonas piesietas!

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (29)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+