Latvijā
Novados

Ģimene paliek ar to, kas mugurā. Liepājnieki steidz palīgā nelaimē 0

Ekrānšāviņš no liepajniekiem.lv

Ugunsnelaimē bez iedzīves palikusi ģimene Liepājā, praktiski liesmas izpostīja visu mājokli, vēsta vietējais portāls “liepajniekiem.lv”. Pēc palīdzības sauciena, palīgā steidzas līdzcilvēki.

Cilvēki gan ugunsnelaimē nav cietuši, taču ģimene, kurā ir divi bērni, palikusi ar to vien, kas mugurā, situāciju apraksta medijs. Bojāgājuši mājdzīvnieki – divi kaķi. Ugunsnelaimē cietušās ģimenes tuvinieki un draugi lūdz palīdzību, jo ģimenei noderētu dažādas saimniecībā nepieciešamās lietas.

Kā pārliecinājās portāls “liepajniekiem.lv”, palīgā ugunsnelaimes piemeklētajai ģimenei steidz daudz cilvēku. Ar portālu sazinājās Jūlija, kuras ģimene vāc mantas, lai palīdzētu krīzes situācijās nonākušajiem.

Kā portālam pastāstīja Sociālā dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone, Sociālais dienests sniedz ugunsnelaimes skartajai ģimenei visu iespējamo palīdzību. Šodien dzīvokļa īpašniece bijusi Sociālajā dienestā. Viņai piedāvāts krīzes dzīvoklis Flotes ielā, taču no tā sieviete atteikusies, norādot, ka viņa uz laiku atradusi pajumti sev un ģimenei pie draudzenes, kurai ir divistabu dzīvoklis, raksta medijs.

Ģimenei pagaidām izsniegtas trīs pārtikas pakas. 2.janvārī Sociālo lietu komisijā tiks lemts par turpmāko palīdzību.
Māte saņems arī pabalstu, kas no Liepājas pilsētas pašvaldības pienākas krīzes situācijā nonākušajiem. Decembra domes sēdē tika apstiprināts, ka nu šis pabalsts ir līdz 3000 eiro.

LA.lv