Girgensons un “Sabres” sezonu atklāj ar zaudējumu 0

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” jauno NHL sezonu ceturtdien atklāja ar zaudējumu savā laukumā pret Otavas “Senators” – 1:3.

Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Mājinieki pirmo reizi kapitulēja jau spēles 30. sekundē, otrajā periodā bija 0:2, bet trešās trešdaļas vidū jaunais talants Džeks Aikels samazināja deficītu, realizējot vairākumu. Tomēr beigās viesi tukšos vārtos iemeta trešo ripu un svinēja uzvaru.

Girgensons maču sāk trešajā maiņā, vēlāk tika paaugstināts, spēlēja 16:17 minūtes, divreiz meta pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Iepriekšējās divās sezonās “Sabres” bija līgas vājākā komanda, bet pēc pārmaiņām vasarā šosezon cer uzlabot rezultātus.