×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
2. jūnijs, 2016
Drukāt

Ģitārists Stīvs Millers sola izmeklēt Rokenrola slavas zāles savākto līdzekļu izlietošanu

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Amerikāņu ģitārists Stīvs Millers sacījis, ka vēloties veikt izmeklēšanu par Rokenrola slavas zāles līdzekļu izlietošanu.

Millers bija viens no pieciem mūziķiem, ko šogad uzņēma Rokenrola slavas zālē. Viņš svinīgajā ceremonijā nopēla organizāciju, pārmetot mēģinājumus iedzīvoties uz izpildītāju rēķina.

“Es viņus atklāšu. Viņi nožēlos, ka ir tā izturējušies pret cilvēkiem,” Millers teica dīdžeja Hovarda Sterna radio raidījumā. “Es vēlos, lai šis notikums noturētos ziņās. Es gribu redzēt, kā viņi tērē naudu. Es gribu redzēt, kam viņi maksā. Es gribu to visu izpētīt. Kad būšu beidzis, savāktais finansējums patiešām tiks novirzīts muzikālajai izglītībai.”

Viena no Rokenrola slavas zāles tradīcijām ir tāda, ka uzņemamos izpildītājus svinīgajā ceremonijā piesaka jaunās paaudzes mūziķi, kuri no tiem iedvesmojušies. Milleru ceremonijā pieteica grupas “The Black Keys” dalībnieki Dens Auerbahs un Pats Karnijs, kuri pēc tam sacīja, ka nožēlojot tikšanos ar mūziķi.

“Mēs bijām tik ļoti vīlušies, ka pametām pasākumu uzreiz pēc nokāpšanas no skatuves, kamēr viņš vēl spēlēja,” Auerbahs sacīja intervijā mūzikas žurnālam “Rolling Stone”.

72 gadus vecais Millers atklāja, ka esot prasījis Rokenrola slavas zāles vadībai, vai viņu nevarētu uzņemt britu mūziķis Eltons Džons. Taču slavas zāles pārstāvji sacīja, ka esot jau uzaicinājuši “The Black Keys”, ko Millers nepazina.

“Ja mēs būtu tikuši iepazīstināti, esmu pārliecināts, ka mūsu attiecības būtu labākas,” atzina Millers. “Mums patīk līdzīga mūzika, un viņi ir profesionāli mūziķi.”

Millera pazīstamākais hits ir “The Joker”, kas iznāca 1973. gadā. Tajā apvienoti blūza, džeza un psihedēliskā roka elementi.

Millers pēc uzņemšanas žurnālistiem teica, ka Rokenrola slavas zāle esot centusies “nozagt” tiesības uz viņa uzstāšanās videoierakstu, kā arī mēģinājusi viņa pavadošās grupas dalībniekus pierunāt nopirkt pasākuma biļetes par 10 000 ASV dolāru (8850 eiro) vienai personai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+