Mobilā versija
+11.7°C
Elīna, Drosma, Drosmis
Ceturtdiena, 19. oktobris, 2017
25. septembris, 2014
Drukāt

Grib sargāt pensionārus (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) ir vienisprātis ar Latvijas Pensionāru federāciju, ka Elektroenerģijas tirgus likumā ir jāparedz, ka kompensācija ir jānosaka arī pensionāriem, informē LPS pārstāve Maija Pētermane.

LPS, tāpat kā Pensionāru federācija, uzskata, ka ir nepieciešams steidzami grozīt Elektroenerģijas tirgus likumu, papildinot “aizsargāto lietotāju” loku ar pensionāriem. LPS uzskata, ka arī šai iedzīvotāju grupai ir jāsaņem kompensācija par elektroenerģijas izmaksām. Vēl gan esot nepieciešams vienoties par ienākumu līmeni, lai palīdzību saņemtu tie, kuriem tā visvairāk vajadzīga. Saeima 18. septembrī galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Elektroenerģijas tirgus likumā, kas nosaka elektroenerģijas cenu kāpuma kompensācijas mehānismu maznodrošinātiem, trūcīgiem iedzīvotājiem un daudzbērnu ģimenēm.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Un vēl ir aizmirsts par politiski represētajiem.

  2. izlīdzinātais maksājums,tas ir skaisti,bet ir viens jautājums:kur paliks tā(pensionāra) pārmaksatā naudiņa par elektrību,ja pensionārs pēkšņi aiziet no šīs pasaules?

Preiļos vīrietis ar auto iebrauc guļamistabā15. oktobrī Preiļos kāds autovadītājs nakts vidū ar džipu iebraucis dzīvokļa guļamistabā, vēstīja LNT raidījums "Degpunktā".
Draugiem Facebook Twitter Google+