Mobilā versija
+3.8°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
25. septembris, 2014
Drukāt

Grib sargāt pensionārus (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) ir vienisprātis ar Latvijas Pensionāru federāciju, ka Elektroenerģijas tirgus likumā ir jāparedz, ka kompensācija ir jānosaka arī pensionāriem, informē LPS pārstāve Maija Pētermane.

LPS, tāpat kā Pensionāru federācija, uzskata, ka ir nepieciešams steidzami grozīt Elektroenerģijas tirgus likumu, papildinot “aizsargāto lietotāju” loku ar pensionāriem. LPS uzskata, ka arī šai iedzīvotāju grupai ir jāsaņem kompensācija par elektroenerģijas izmaksām. Vēl gan esot nepieciešams vienoties par ienākumu līmeni, lai palīdzību saņemtu tie, kuriem tā visvairāk vajadzīga. Saeima 18. septembrī galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Elektroenerģijas tirgus likumā, kas nosaka elektroenerģijas cenu kāpuma kompensācijas mehānismu maznodrošinātiem, trūcīgiem iedzīvotājiem un daudzbērnu ģimenēm.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Un vēl ir aizmirsts par politiski represētajiem.

  2. izlīdzinātais maksājums,tas ir skaisti,bet ir viens jautājums:kur paliks tā(pensionāra) pārmaksatā naudiņa par elektrību,ja pensionārs pēkšņi aiziet no šīs pasaules?

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (70)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+