×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.1°C
Hermīne, Estere
Svētdiena, 15. jūlijs, 2018
7. jūlijs, 2017
Drukāt

Hamburgā notikusi pirmā tikšanās starp ASV un Krievijas prezidentiem (10)

Foto: Reuters/Scanpix/LETAFoto: Reuters/Scanpix/LETA

Piektdien Hamburgā notiekošajā G20 samitā notikusi pirmā ASV prezidenta Donalda Trampa un Krievijas prezidenta Vladimira Putina tikšanās.

“Man ir gods būt ar jums,” Putinam pavēstīja Tramps, uz ko Putins atbildēja: “Man ir prieks tikties ar jums.”

Sarunās no Krievijas puses piedalās arī Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs, bet no ASV – valsts sekretārs Rekss Tilersons.Iepriekš plānotās aptuveni pusstundas vietā sarunas ilga divas stundas un 15 minūtes.

Kā pēc sarunām pavēstīja Putins, viņi ar Trampu apsprieduši situāciju Ukrainā, Sīriju, cīņu ar terorismu un kibernoziedzību, kā arī kiberdrošību.

“Man bija ļoti ilga saruna ar Savienoto Valstu prezidentu. Bija sakrājies daudz jautājumu – gan Ukraina, gan Sīrija, gan citas problēmas, daži divpusēji jautājumi. Mēs atkal atgriezāmies pie cīņas ar terorismu, kiberdrošības jautājumiem,” paziņoja Putins.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Putins ir dabūjis dzirdēt visu, ko par viņu domā pasaule un atkārtota tikšanās nav nozīmēta, jo tam laikam nav jēgas. Klausieties you tube Алексей Венедиктов

 2. Nu labi, tikās Tramps ar Putinu un kāds rezultāts? Nekāds! Pasaulē jau nekas nemainās un nekādi lēmumi
  arī nav pieņemti. Visi tikai spriež un pļāpā, bet Kims laiž gaisā ballistiskās raķetes. Laikam atjēgsies tikai tad, kad tās sāks krist pašiem uz galvas.

 3. Kad es vēl skolā gāju, tad man mācija, ka būtu jālieto vienskaitlis (starp ASV un Krievijas prezidentu).
  Šādos gadijumos daudzskaitli lieto krievu valodā.Varbūt es kļūdos,jo skolu beidzu 1968. g.

  • Да, это уже клиника, голубчик. Вас уже не спасти…

   • Atceries,ka dažādām valodām var būt atsķirīgi gramatikas likumi! Man nebija nekādu nodomu nomelnot krievu valodu, bet saprotu, ka padarmijas komisārs vienmēr meklēs iespēju piekasīties. Nomierinies, tev nemaz tik slikta dzīve nav, vienkārši pārāk daudz žults sakrājies, un tas jau ir ļoti bīstami! Ierauj kādu “sotaku”, redzēsi ,ka dzīve maina krāsu!

    • Ты свою желчь стаканами меряй, если хочешь, а я вот не пью совсем. То, что в жизни много красок, я и без тебя знаю.

 4. . . . . Krievijas diktatoru.

  • Putins nav lielāks diktators par Trampu. Tad jau būtu jāraksta: “diktatoru tikšanās”, ja tevi šis jautājums tik ļoti uztrauc. Jo Tramps diktē visai pasaulei, ja tu to vēl neesi pamanījis.

   • un Putins nediktē pasaulei?Kas tad tavuprāt ir tā “krievu pasaule”?Vai tik zem tās aizstāvēšanas netiek īstenots pasaules paklaušanas plāniņš,izsūta savus “tautiešus”pa visiem zemeslodes stūriem un tad dodas viņus “aizstāvēt”.Kur nu vēl labāks diktāts?Nav dzirdēts,ka Tramps vai kāds cits ASV prezidents būtu atklājis kaut kādu “amerikāņu pasauli”,kura neatrodas ASV teritorijā,kamēr Vovam tādu aizstāvamu “krievu pasauļu”ir pilna visa zemeslode.

    • Уж как то вы совсем не критично относитесь к америке и её политике. Вспомните историю послевоенных лет хотя бы. Сколько раз за это время америка вмешивалась в дела других стран, устраивала перевороты, и просто вводила войска для боевых действий? Примеры помните. Чили, свержение президента Сальдора Альенде. Кто поддерживал Пиночета? Никарагуа, Панама. А высадка коммандос на Гренаде, маленькой республике в Карибском море. А бомбёжки Югославии без санкции ООН, и безоглядная поддержка албанских мясников. А весь ближний восток, и война в Ираке? Спрашивается, и кто же собственно вскормил, воспитал и обучил тех самых террористов, разве не ЦРУ?
     Так что, России до америки ещё далеко.

Draugiem Facebook Twitter Google+