“HK Rīga” otro reizi uzvar Mitišču atlantus 0

MHL čempionāta Harlamova kausa izcīņas izslēgšanas spēļu pirmās kārtas spēlē HK “Rīga” Piņkos pēcspēles metienos ar 3:2 pārspēja “Mitišču atlantus”, sērijā līdz trīs uzvarām izvirzoties vadībā ar 2-1.

“Mums nav kur iet! Noslēgšot gāzi un ūdeni!” Ogrē daudzīvokļu ēku atzīst par bīstamu un iedzīvotājiem nekavējoties liek pamest mājas 150
Ukrainas izlūkdienesta pārstāvis: Krievijas varētu ieņemt Baltijas valstis septiņu dienu laikā 207
“Mēs ceram uz taisnību!” Sabiedrība sašutusi par soda apmēru ārstam, kura dēļ mira jauna sieviete 50

Papildus motivāciju jaunajiem rīdziniekiem sērijā pret vienu no MHL Rietumu konferences līderiem no Mitiščiem, kuram turklāt tika zaudēts pērnās sezonas Harlamova kausa pirmajā kārtā, nav jāmeklē. Turklāt Piņķos bija gandrīz pilnas tribīnes un šosezon komandai vēl nebijis atbalsts. Tas HK “Rīga” spēlētāju cēla spārnos un gan ar emocijām, gan meistarību un milzīgo vēlmi pirmā trešdala tika uzvarēta ar divu vārtu pārsvaru. Vispirms no vārtu priekšas precīzi meta Miks Indrašis. Pēc brīža vairāku veiksmīgu epizožu sakritība trīs rīdzinieki izslidoja pret vienu viesu vārtsargu Jerjominu un ar tehniku viss bija kārtībā – izspēlei punktu pielika Roberts Lipsbergs.

Kā izrādījās vēlāk, no spēles mūsējie vairāk neiemeta. Mitišču atlantiem izdevās līdzsvarot spēles gaitu, bet otrās trešdaļas sākumā zaudētie vārti maču padarīja vēl nervozāku. Noraidījumi bira kā no pārpilnības raga, tomēr nevienai no komandām spēli nevienādos sastāvos pārvērst vārtu guvumā neizdevās. Rīdzinieki aizsardzībā spēlē organizēti, bet sīkās kļūmītes veiksmīgi novērsa vārtsargs Kristers Gudļevskis. Tomēr spēles pēdējā minūtē, kad uzvara jau šķita rokā, ripa caur burzmu iespurdza mūsējo vārtos.

Desmit minūšu pagarinājumā uzvarētāju noskaidrot neizdevās, bet smagākie brīži bija mūsējiem, divas minūtes izturot trijatā pret četriem. Pēcspēles metienos pirmie vārtus guva viesi, taču pēdējie smaidīja mūsu meistari – Juris Upītis ar ripu noslaucīja zirnekļu tīklu no viesu vārtu paša augšējā stūra, Roberts Bukarts atrada un trāpīja caurumā starp viesu vārtsarga kājsargiem.

“Neviens pie tiem atlantiem atpakaļ braukt vairs negrib, turklāt tur bija baigi slikta viesnīca,” LTV7 pēcspēles intervijā izšķirošā pēcspēles metiena autors Roberts Bukarts ar humora piedevu lika noprast, ka sēriju jābeidz ceturtajā mačā Piņķos. Lai izdodas! Otrdien abas komandas Piņkos atkal sacentīsies pulksten 19.30.

KHL HARLAMOVA KAUSA IZCĪŅA

Rietumu konferences ceturtdaļfināls

HK “Rīga” – “Mitiščinskije atlanti” 3:2 (2:0, 0:1, 0:1, 0:0, 1:0). 1:0 Indrašis (Upītis, 7:10), 2:0 R. Lipsbergs (M. Lipsbergs, Salija, 10:59), 2:1 Šestopalovs (Černovs, 23:26), 2:2 Rukavišņikovs (Černovs, 59:36). Pēcspēles metieni: Šmeļovs (0:1), Indrašis (0:1), Černovs (0:1), Upītis (1:1), Kadeikins (1:1), Bukarts (2:1). Sērijā 2-1.