Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 19.jūlijam. Kaisle un mīlestība – atšķirīgas jūtas! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Mīlestības planēta Venera un kaisles planēta Plutons gadā pēc tavas dzimšanas dienas vilks tevi dažādos virzienos, un tev jāatrod vidusceļš, kurā tu jūties ērti. Ikviens, kurš cenšas tevi emocionāli šantažēt, jāizraida no tavas dzīves bez nožēlas.

Auns

Jā, tava dzīve pēdējā laikā iet kā pa bedrēm, bet tu neesi no tiem, kuri raudot sēž un neko nedara lietas labā, vai ne? Tuvāko dienu laikā pienāks izdevība, lai veiktu lielas izmaiņas, tāpēc sāc domāt jau tagad, kādas tās varētu būt.

Vērsis

Šodienas kosmiskās aktivitātes liecina, ka tev būs nepieciešams visu izskaidrot vienkāršā valodā. Ja atstāsi kaut mazāko vietu šaubām, tas radīs nesaprašanos, temperamentu cīņu, kas nevienam neko labu nedarīs. Garākas runas iepriekš sagatavo un pārdomā. Atceries, ka ne visi saprot un uztver vienādi.

Dvīņi

Nav jēgas notiekošo ielikt loģiskos rāmjos. Jo vairāk centīsies analizēt situāciju, jo sarežģītāka tā izskatīsies, tāpēc atstāj to, kā ir un koncentrējies uz lietām, ar kurām jūties ērti. Kaut kas šodien neizprotams var kļūt skaidrs jau rītdien.

Vēzis

Planētas cenšas tevi brīdināt: ja necentīsies samazināt ātrumu, vari attapties, ietriecies šķērslī, no kura nebūs nekādu ieguvumu. Pat Vēzim ir jāpieņem, ka viņš nav imūns pret neizdošanos vai sāpēm. Izplāno savos soļus uz priekšu, turklāt ar rezervi, lai nekas nespētu tevi pārsteigt.

Lauva

Šonedēļ pret cilvēkiem izturies godīgi, pat ja viņi to nav pelnījuši. Tikai tāpēc, ka viņi ir pārkāpuši noteikumus, tas nenozīmē, ka tev ir jādara tāpat. Tieši pretēji, šī ir iespēja parādīt, ka esi tāds cilvēks, kurš vienmēr liek principus pirmajā vietā.

Jaunava

Tas, ko tev piedāvā, var likties dāsni, bet vai tiešām tas ir tik labi? Planētas ziņo, ka tev vajadzētu tiekties pēc kaut kā lielāka, jo esi virs viduvējības jebkurā aspektā un esi daudz vairāk vērts. Nenovērtē sevi par zemu, ja tu tici sev un vēlies ko panākt, viss ir iespējams!

Svari

Ja tas, pie kā strādā, atsakās piemēroties tavām cerībām, varbūt vajadzētu vilkt svītru pāri un atgriezties pie pamatiem. Pats galvenais, tev ir jāpieņem, ka tik sarežģītu mērķu uzstādīšana nekādā veidā nepalīdzēs. Sāc ar mazumiņu, lai tiktu pie kaut kā lielāka.

Skorpions

Beidz uztraukties par to, ko citi var padomāt par tevi. Tu esi tas, kas tu esi, un nevienam nav nekādu tiesību ieteikt, lai tu būtu kaut kas cits. Tas, protams, neatturēs viņus no mēģināšanas, bet viņi nevar tevi piespiest klausīties. Katrs pats izvēlas, kā dzīvot savu dzīvi.

Strēlnieks

Nevajag uzreiz ticēt tam, ko citi cilvēki tev stāsta – dodies pasaulē un piedzīvo to pats. Ļoti iespējams, atklāsi, ka daudz no teiktā ir pilnīgas blēņas. Vienīgā seja, kurai vari uzticēties, ir tā, kura skatās pretī no spoguļa. Katram ir savi apslēptie motīvi, esi uzmanīgs.

Mežāzis

Tas, ko tu šodien dzirdēsi, nebūs nekas iepriecinošs, bet tas nav arī nekas tik slikts, kā citi cilvēka mēģina to pasniegt, tāpēc nevajag pārāk asi reaģēt. Negatīva doma ir spēcīga lieta un var viegli pārtapt par pašpiepildošu pareģojumu. Vienmēr esi pozitīvs.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Jā, tu joprojam dodies pareizajā virzienā. Nē, tavai dzīvai nav nepieciešama liela pārdomāšana. Šonedēļ koncentrējies, lai būtu par vienu soli priekšā citiem un jau īsā laika posmā atklāsi, ka esi pietuvojies savam mērķim. Neapstājies pie pirmajiem sasniegumiem, dodies tālāk līdz virsotnēm.

Zivis

Naudas raizes un karjeras problēmas, šķiet, pieprasa daudz no tava laika un enerģijas, vismaz šobrīd, un no pagātnes pieredzes tu zini, ka galu galā viss nokārtosies – tā tas notiek vienmēr. Pozitīva attieksme ir obligāta, šodien un katru dienu.

LA.lv