Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 21.janvārim. Dari to, kas iedvesmo! 0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Tu varbūt arī prasmīgi māki sadalīt savu laiku un enerģiju, bet tik un tā, turpmākajos 12 mēnešos tev ir jāsamazina savu saistību apjoms. Kas ir tas, kas tevi patiešām iedvesmo? Koncentrējies uz to un radi kaut ko patiešām brīnišķīgu.

Auns

Grupu un sabiedriskās aktivitātes tagad būs svarīgākas nekā jebkad iepriekš, jo Saule atkal nostājas tev labvēlīgā pozīcijā. Apvieno spēkus ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem un apbrīnā vēro, cik tālu jūs varat tikt. Atrodiet jaunus veidus, kā padarīt pasauli labāku.

Vērsis

Saules pārvietošanās uz apgabalu, kurš atbild par tavu karjeru, liks tev kļūt bezgala ambiciozam, bet tev arī ir jābūt reālistiskam par to, ko plāno sasniegt. Kā arī, jo mazāk mērķus sev nospraudīsi, jo lielāku enerģiju varēsi ielikt tajos.

Dvīņi

Šodien sākas viens no taviem gada pozitīvākajiem brīžiem. Tu visu laiku būsi aizņemts, darīšanās ar cilvēkiem, kuri tevi iedvesmo un kārtojot situācijas, kuras izceļ tevī labāko. Cik tu tālu varu tikt? Tik, cik tava iztēle ļauj.

Vēzis

Pēdējās dienas par vieglām nekādi nenosauksi, bet tajā visā jezgā ir arī savs pozitīvais moments – proti, šis posms ir noslēdzies, turklāt tava bilance ir pozitīva – esi pierādījis sevi kā uzticams darbinieks un partneris, uz kuru var paļauties. Tagad tikai saplāno prieka pilnas un atslābinošas brīvdienas!

Lauva

No šodienas tev ir jāatliek savas vajadzības malā un jādara viss, ko vari mīļoto un radinieku dēļ. Vienkāršais fakts ir tāds, ka, jo vairāk darīsi priekš citiem tagad, jo lielāka brīvība tev būs vēlāk. Papūlies, tas ir tā vērts.

Jaunava

Tagad, kad Saule pārvietojas uz daudz pozitīvāku apgabalu, tev būs vieglāk pieņemt pašam savus lēmumus un tavam pirmajam lēmumam vajadzētu būt ­ ieturēt distanci no kāda, kurš tevi kaitina. Rīkojies tā, it kā viņi nemaz neeksistētu.

Svari

Lai arī ar kādām krīzēm tev pēdējo dienu laikā nav bijusi darīšana, tagad vari pavisam par tām aizmirst. Jau turpmāko dienu laikā tev būs nebeidzams iespēju klāsts, lai pierādītu pasaulei, uz ko esi spējīgs. Nekas nespēj noturēt Svarus uz vietas.

Skorpions

No šodienas tev ir jāatliek savas vajadzības malā un jādara viss, ko vari mīļoto un radinieku dēļ. Vienkāršais fakts ir tāds, ka, jo vairāk darīsi priekš citiem tagad, jo lielāka brīvība tev būs vēlāk. Papūlies, tas ir tā vērts.

Strēlnieks

Šodien, šķiet, dažādu darbu un pienākumu Strēlniekam vairāk, nekā pats spēj aptvert un sakārtot pa prioritātēm. Tomēr zvaigznes liecina: atbildīga tiek uzticēta tam, kas spēj tikt ar to galā. Sāc no viena gala un dari! Rezervē brīvāku laiku nedēļas nogalei jau tagad – atslodze būs nepieciešama.

Mežāzis

Saules pamet tavu zīmi jau šodien, bet tas nav attaisnojums, lai pazeminātu tempu – patiesībā turpmāko pāris nedēļu laikā, tev būs jāstrādā smagāk nekā jebkad. Mežāzis nekad nesasniegs punktu, kurā ir apmierināts ar sasniegto un iegūtu. Vienmēr tiecies pēc kaut kā vairāk!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Sākas Ūdensvīra laiks: priecājies, jo šogad tev tas būs īpaši veiksmīgs! Piemērots brīdis kaldināt plānus visam gadam un pielūko, lai tie nebūt pārāk piezemēti – kas tad, ja ne lielais sapņotājs un izgudrotājs Ūdensvīrs, lai pārbīdītu iespējamā robežas?!

Zivis

Zivīm šī ceturtdiena kaut kādā mērā atgādinās piektdienu – darbu temps kļūs lēnāks un plūstošāks, domās iezagsies omulīgas domas par brīvdienām patīkamā sabiedrībā. Un kāpēc gan ne? Tu es to nopelnījis jau nedēļas pirmajās trīs dienās, saspringti strādājot un par visiem rūpējoties!

LA.lv