Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 22. martam. Īstu dzīves mākslinieku raksturo mērenība0

Dienas noskaņa

It kā ceturtdiena, bet sajūta, ka jābūt vismaz piektdienai! Un viss tāpēc, ka apkārt tik daudz runu par pavasara gaidīšanu. Neuztraucies, tas nekur nepaliks. Tāpat kā katru gadu!

Auns

Ja šodien sagribas kaut ko jaunu un interesantu, aizej uz restorānu un pasūti kādu pavisam nesaprotamu ēdienu. Tici zvaigznēm un astrologiem, tas izrādīsies vislētākais un nesāpīgākais veids, kā apmierināt šo urdošo vēlmi.

Vērsis

Tavs milzīgais optimisms šodien liks uzņemties praktiski nepaveicamus darbus un, lai cik dīvaini izklausītos, arī tikt ar tiem galā. Tiesa gan, pēc tam apbalvo sevi ar kārtīgu atpūtu!

Dvīņi

Šodien viss būs kaut kā nepareizi. Vismaz sajūtu ziņā, jo tas cilvēks, kuram vēlēsies pievērst uzmanību, tevi atraidīs, un, pretēji, vēloties pabūt vienatnē, tu attapsies trokšņaina pūļa vidū.

Vēzis

Tavas izredzes uz veiksmi šodien ir tik lielas kā nav bijušas jau krietnu laiku. Tavi pretinieki var uzvarēt tikai tajā gadījumā, ja spēs tevi izprovocēt uz strauju rīcības plānu maiņu.

Lauva

Finanšu jautājumus šodien neskati – tam nav piemērots brīdis. Toties citi darbi veiksies labi. Ja visi tavi darbi un uzdevumi ir tieši finansiāla rakstura, labāk tos atliec uz rītdienu.

Jaunava

Neļauj vieglai, mākslinieciskai nekārtībai pāraugt pilnīgā haosā. Saglabā mieru un pacenties neļaut situācijai kļūt nekontrolējamai.

Svari

Šodien tevi pārņems nepacietība. Vai nu tu tai ļausies, vai ar nelielas piepūles palīdzību pārveidosi to kādā noderīgākā enerģijas veidā.
Izvēle tavas rokās!

Skorpions

Šodien tev pietrūks tās rakstura īpašības, ko dēvē par mērenību. Diezgan ticams, ka tu pārāk daudz apēdīsi, pārāk daudz izdzersi vai pārāk daudz…. Labāk pacenties iepriecināt sevi nedaudz citādi!

Strēlnieks

Šodien vērts pacensties atrast to smalko līniju, kas veido līdzsvaru starp tavām personīgajām jūtām un attiecībām ar citiem cilvēkiem. Pacenties nesadarīt pārāk daudz muļķību, to jau tāpat pietiek visapkārt.

Mežāzis

Šodien tev vērts parādīt maigumu un žēlsirdību, gatavību piedot kādam cilvēkam gandrīz vai visus pasaules grēkus. Tam būs iemesls!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien tevi itin viegli pārņems dusmas un, lai gan tikpat ātri arī norimsi, labāk tomēr seko līdzi savai uzvedībai. Citādi tā var izspēlēt ar tevi muļķīgu joku.

Zivis

Šodien tevi augstu vērtēs visdažādākie cilvēki, un visi bez izņēmuma mēģinās izpelnīties tavu uzmanību. Tāpēc droši vari ļauties nelielām kaprīzēm un visus priekšlikumus uzreiz nepieņemt, lai nesteidzīgi izvēlētos vislabāko.

LA.lv