Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 24.jūlijam. Jautri un skaļi, klusi un mierīgi – izlemt tavā ziņā! 0

Foto – Fotolia

Auns

Šīs zīmes pārstāvjiem dienas pirmā puse sola grūtības gan profesionālajās, gan ģimenes attiecībās. Finansiālais stāvoklis nedaudz pasliktināsies. Iespējams, šodien tu pazaudēsi ļoti vērtīgu lietu. Savukārt dienas otrā puse solās būt labvēlīga daudzējādā ziņā. Attiecības ar mīļoto cilvēku var atnest daudz patīkamu un neaizmirstamu brīžu. Pacenties šodien nenodarboties ar pašārstēšanos.

Vērsis

Tu esi spēku un enerģijas pilns, problēmas darbā risinās viegli un nepiespiesti. Tu visu kontrolēsi un visur paspēsi. Vakaru labāk pavadīt jautrā un skaļā kompānijā, kur tu būsi uzmanības centrā. Taču ievēro mērenību ēšanā un alkohola lietošanā, iespējamas saindēšanās.

Dvīņi

Grēku nožēlas, garīgās apgaismības, dziedināšanas diena. Ja tu šodien esi ieplānojis lielu pirkumu, tad zvaigznes iesaka atlikt to uz citu dienu, jo iespējami ievērojami finansiāli zaudējumi vai krāpšana. Labvēlīga būs fiziskā slodze, radošs darbs, kā arī var doties ceļojumā. Šodien pievērs uzmanību savai veselībai. Laba diena, lai ārstētos ar tautas medicīnas metodēm.

Vēzis

Šodien galvenais – neko nesajaukt un pareizi salikt prioritātes. Ja tev izdosies koncentrēties uz galveno, tu viegli tiksi galā ar jebkuru problēmu. Diena solās būt labvēlīga turpmākai darbībai. Šodien lietderīga būs saskarsme ar draugiem un radiniekiem. Iespējamas jaunas pazīšanās un patīkami pārsteigumi. Vēl zvaigznes prognozē, ka var notikt pārmaiņas personīgajā dzīvē.

Lauva

Zvaigznes iesaka šīs zīmes pārstāvjiem būt ārkārtīgi uzmanīgiem. Šodien iespējamas katastrofas un avārijas. Pacenties šodien parūpēties par savu veselību, ja šodien saslimsi, tam var būt smagas sekas. Šodien neaizdod naudu – tev to var neatdot, kā arī velti vairāk uzmanības bērniem un vecākiem. Sapņi nesīs negatīvu informāciju.

Jaunava

Laiks iecerētā īstenošanai. Neļauj šaubām vai slinkumam pārņemt tevi. Jebkādos apstākļos saglabā pārliecību par sevi. Diena laba, lai badotos, piemeklētu pareizu diētu un nodarbotos ar fizisko slodzi. Pievērs uzmanību zobu stāvoklim.

<

Svari

Aizdomājies, vai visi kolēģi ir ieinteresēti sniegt tev palīdzību un sadarboties. Zem vārda “draugs” slēpjas ienaidnieki. Nevajag uzticēties saņemtajiem padomiem.

Skorpions

Slinkums un lēnīgums ir slikti padomdevēji. Tu varēsi daudz ko panākt, ja būsi čakls un centīgs. Nereaģē uz kolēģu dzēlīgajām piezīmēm un aizrādījumiem, viņi tevi apskauž. Dienas otrajā pusē iespējami negaidīti pārsteigumi.

Strēlnieks

Neraugoties uz konfliktiem ar draugiem, bērniem un mīļoto, diena solās būt veiksmīga. Tavu uzcītību darbā priekšniecība novērtēs ar prēmijas piešķiršanu.

Mežāzis

Šīs zīmes pārstāvjiem diena būs visai pretrunīga. Šodien tavā ceļā, iespējams, parādīsies nelielas grūtības, kas var tevi pamudināt uz riskantu un pat blēdīgu darbību. Nevajag padoties agresijai un dusmām, labāk laikus apstāties. Dienas otrā puse sola visu radušos problēmu veiksmīgu atrisinājumu. Vairāki Mežāži, iespējams, dosies lietišķā braucienā, kura rezultāts būs pozitīvs.

Ūdensvīrs

Nākamo dienu notikumi parādīs, cik pareizi bijuši tavi lēmumi. Pat tad, ja notiekošais tevi neapmierina, mēģini nenervozēt un nekrist panikā. Neviens nesāks šaubīties par tavu godīgumu. Tagad galvenais ir ļaut, lai viss iet savu gaitu. Viss būs labi!

Zivis

Diena Zivīm var atnest negaidītus pavērsienus, tāpēc nevajag pieņemt nekādus svarīgus lēmumus. Ja jums nāksies komunicēt ar vecāka gadagājuma radiniekiem, vajag saglabāt ne tikai mieru, bet arī censties izvairīties no dažādiem konfliktiem un strīdiem.

LA.lv