×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
22. marts, 2013
Drukāt

Horoskopi 25.03.2013. – 31.03.2013.

Auns | Nemierīga nedēļa, kurā daudz iespēju nostiprināt savu stāvokli sabiedrībā un gūt panākumus, taču nav izslēgti arī skauģi un nelabvēļi. Visās lietās ieteicams meklēt jaunus un neparastus risinājumus. No intrigām un aplinkus ceļiem labāk turēties tālāk – tie nesīs vien īslaicīgus panākumus.


 

Vērsis | Mierīga nedēļa bez sevišķiem notikumiem profesionālajā sfērā, kurā, domājams, izdosies būt saskaņā ar kolēģiem. Planētas toties labvēlīgas visa veida izklaidēm un pat kādam mīlestības piedzīvojumam. Ja šonedēļ paredzēts ceļojums, tas būs veiksmīgs.

 

Dvīņi | Zvaigžņu stāvoklis labvēlīgs, lai izvirzītos un gūtu ievērību, taču tas drīzāk tiks panākts ar prasmi iepatikties. Piemērots brīdis nostiprināt vecās mīlas attiecības vai dibināt, ja vajadzīgs, jaunas. Jāuzmanās no pārliekas augstprātības.

 

Vēzis | Planētas noskaņo uz zināmu haosu domās un darbos un pat visai neapdomīgu rīcību, tādēļ viss darāmais kārtīgi jāapdomā un nevajadzētu pieļaut tukšu rosīšanos. Visās lietās vajadzētu ņemt vērā ne tikai savas, bet arī partneru intereses. Brīvdienās ieteicama aktīva atpūta.

 

Lauva | Veiksmīga nedēļa ar iespējām gūt panākumus gandrīz vai visās jomās. No cenšanās panākt savu tūlīt un par katru cenu tomēr vajadzētu izvairīties – tā iespējams tikt arī pie kāda nelabvēļa. Planētas labvēlīgas papildu ienākumu meklējumiem un arī mīlas lietām.

 

Jaunava | Labvēlīgs laiks visa veida darbiem, kam nepieciešama precizitāte, kā arī savu ideju prezentēšanai un atbalsta tām gūšanai. Jāizvairās dot neizpildāmus solījumus – tas gan var palīdzēt īstermiņā, tomēr atspēlēsies nākotnē. Nedēļas otrā puse var izrādīties visai saspringta, tādēļ laiku nāksies plānot visai rūpīgi.

 

Svari | Drusku vairāk pastāvības un arī apdomības nenāktu par ļaunu, lai panākumus gūtu arī ilgtermiņā… No kārdinājumiem labāk izvairīties, no strīdiem un ķildām turēties tālāk. Darbam profesijā planētas labvēlīgas, taču pēc iespējas vairāk laika vajadzētu veltīt arī mājai, ģimenei un mīļotajam cilvēkam.

 

Skorpions | Planētas labvēlīgas, lai plānveidīgi virzītos uz priekšu. Piemērots laiks savu interešu un pozīcijas aizstāvēšanai visās lietās, taču tikai lietojot likumīgus līdzekļus. Svarīgi neiestigt sīkumos, bet visās lietās saskatīt un uzsvērt galveno.

 

Strēlnieks | Daudz jaunu iespēju un labvēlīgi apstākļi to realizēšanai, taču nāksies prast atšķirt patiesās iespējas no tām, kas var izrādīties vien gaisa pilis, un jāizvairās no lišķiem un pat blēžiem. Svarīga var būt ne vien prasme runāt, bet arī klausīties. Iespējama kādas senas mīlestības atgriešanās.

 

Mežāzis | Ja vien Mežāzis 
spēs atšķirt galveno no otršķirīgā un neizšķiedīs laiku sīkumos, nedēļas beigās viņš varēs būt apmierināts ar padarīto. Apstākļi labvēlīgi arī, lai pakāptos pa sociālās hierarhijas kāpnēm. Daudz jaunu ideju, tomēr, ja tās netiks pierakstītas, ātri vien aizmirsīsies.

 

Ūdensvīrs | Pakļaušanās kārdinājumiem sola daudz jauna, tomēr, ja tos neizdosies pakļaut savai gribai, sastrādāto vēlāk var nākties nožēlot. Visās dzīves jomās daudz jaunu iespēju, un, lai tās izmantotu, nāksies rīkoties ātri un apņēmīgi, taču ne bez apdoma.

 

Zivis | Viss darāmais šonedēļ rūpīgi jāapdomā un precīzi jāsaplāno. Ja tas izdosies, panākumi garantēti, citādi var gadīties visu nedēļu sekot mirāžai. Daudzas lietas notiks sekmīgi tikai tad, kad to laiks būs pienācis, tomēr, kad tas būs noticis, nevajadzētu vilcināties visu ņemt savās rokās.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+