Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 28.februārim. Atslēgvārdi: līdzsvars un neatlaidība 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

28. februārī dzimuši Zivju zīmes pārstāvji ir jūtīgi cilvēki ar saulainu raksturu un pozitīvu skatījumu uz dzīvi. Lai gan viņi viegli pakļaujas jebkuram impulsam un seko intuīcijai, viņi saprot, cik nozīmīgs ir arī veselais saprāts. Viņiem piemīt smalka, neuzmācīga burvība. Turpmākā gada laikā pēc tavas dzimšanas dienas parūpējies, lai tavu mirdzumu pamana arī apkārtējie, bet konkrētāk – kāds īpašs cilvēks.

Auns

Diena saistīta ar kosmiskās enerģijas apguvi, kā arī atpūtu. Iespējams, nepieciešams atgūt dzīvē stabilitāti un līdzsvaru, jo pēdējā laika saspringtais ritms papluinījis gan nervus, gan fizisko potenciālu. Labvēlīgi radoši meklējumi, satikšanās, saprašanās, intīmās attiecības. Uzmanību prasīs sadzīves rūpes.

Vērsis

Liktenis gatavo pārbaudījumus. Iespējams, jebkurš darbs prasīs daudz vairāk pūļu un laika, bet tu to paveiksi – esi taču strādīgais Vērsis! Tieši neatlaidība būs atslēga mērķa sasniegšanai. No otras puses, svarīgi novilkt robežu starp uzcītību un pārstrādāšanos. Nevajag mēģināt izgāzt sienu, jo noteikti ir kāds apkārtceļš. Ņemot vērā tavu optimismu, vari palīdzēt kādam tuvam cilvēkam ar godu iziet no sarežģītas situācijas.

Dvīņi

Nepabeigti darbi var atnest nepatikšanas – padari visu, ko vien iespējams saprātīgā laikā paveikt. Uzmanību prasīs ģimene – varbūt kāds no viņiem var apslimt vai pat nonākt slimnīcā. Mēness fāze mudina Dvīņa zīmē dzimušas dāmas veikt dažādas atjaunojošas procedūras. Pieaugs personiskā pievilcība, seksuālā enerģija, vēlme ietekmēt cilvēkus. Vīriešos enerģijas pārpalikums varētu izraisīt neapmierinātību ar sasniegtajiem rezultātiem vai agresiju. Tāpēc – marš – uz sporta zāli!

Vēzis

Pagaidām tev nāksies šķirties no sapņa par tālu ceļojumu no tevis neatkarīgu iemeslu dēļ. Īpašu uzmanību ieteicams veltīt savām vajadzībām – gan garīgajām, gan fiziskajām. Radoša pieeja var novest pie iekšējiem atklājumiem. Materiālās dzīves pārmaiņas neuzskati par pašsaprotamām. Kliedē negatīvas domas ar skaistu mūziku un relaksāciju.

Lauva

Pieaugs dzīves potenciāls, seksualitāte, personiskā pievilcība. Labvēlīga saskarsme ar draugiem, romantiskiem meklējumiem, radoša darbība. Ja tavu ceļu šķērso kāda problēma, koncentrējies, lai to atrisinātu – galvenais, neaizmirsti par sīkumiem, jo tiem šajā gadījumā var būt izšķiroša loma.

Jaunava

Grūta diena, kas saistīta ar neatrisinātiem jautājumiem darbā vai personīgajā dzīvē. Iespējamas pārrunas ar partneriem un, iespējams, pozitīva rezultāta panākšana prasīs vairāk laika, nekā biji paredzējis. Varbūt saņemsi svarīgu ziņu, kas liks doties ceļojumā vai darba komandējumā. Var nākties patērēties, lai segtu mājinieku izdevumus.

Svari

Diena samērā saspringtajā dienā, kreņķus var sagādāt bērni. Iespējams strīds par naudu vai greizsirdības uzliesmojums starp dzīvesbiedriem. Kritiskāk skaties uz savām ambīcijām. Tava nevēlēšanās izdarīt galīgo izvēli var situāciju padarīt vēl komplicētāku. Ja nevēlies sniegt tūlītēju atbildi, skaidri pasaki, ka tev nepieciešams laiks pārdomām. Neskaidrības var slikti ietekmēt gan attiecības, gan pašsajūtu.

Skorpions

Labvēlīgs laiks finanšu darījumiem. Šodien viss tā vai citādi saistīts ar naudu: vajadzēs atdot parādus, atgādināt saviem parādniekiem par termiņiem vai palīdzēt tuvākajiem radiniekiem. Ģimenē iespējama attiecību saasināšanās – iespējams, tā šoreiz būs tava vaina, jo pēdējo dienu aizņemtībā kaut ko esi palaidis garām. Tomēr pietiks no sirds atvainoties, lai viss nostātos savās vietās.

Strēlnieks

Lai šodien gūtu panākumus, pārliecinies, vai tavā rīcībā ir korekta informācija. Tavu reputāciju var iedragāt pārprasti izteikumi, tāpēc šodien rūpīgi uzmani, ko runā. Pašsajūtu var ietekmēt vienkāršs fizisks nogurums un garīgs izsīkums. Lai tos atvairītu, sāc plānot relaksējošu nedēļas nogali! Tas lieliski palīdzēs novērst domas no apkārt kūsājošās steigas un nemiera. Laba diena ceļojumam, pastaigām svaigā gaisā, aktīvai atpūtai kopā ar jaukiem cilvēkiem.

Mežāzis

Grūta diena komunikācijas jomā: ja iespējams, atliec lietišķas tikšanās ar mazpazīstamiem cilvēkiem. Labi sastrādājusies komanda tomēr spēs pārvarēt visas saziņas grūtības salīdzinoši viegli. Ja biji domājis par mājas mīluļa iegādi, šodien ir piemērota diena tā izvēlei.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Lai neizjustu dienas enerģētikā slēptās negatīvās tendences, izvairies no kontaktiem ar nelaimīgiem un neinteresantiem cilvēkiem. Nepieļauj asumus un neskaiti soda punktus attiecībās ar tuviem cilvēkiem. Iespējams, par sevi atgādinās veci parādi, var nākties sniegt palīdzīgu roku draugiem vai tuviniekiem.

Zivis

Šī pavasarīgā diena nes līdzi ne tikai jaunu ideju vēju, bet arī zināmu dvēseles nemieru un stresu. Ledus ir sakustējies! Tomēr tuvākajā laikā nevajadzētu cerēt uz lieliem ienākumiem, tāpēc ievēro taupības režīmu. Nesagaidīsi palīdzību no tiem, uz kuriem biji cerējis, bet vari atklāt radniecīgu dvēseli cilvēkā, kurš līdz šim bija šķitis neizprotams.

LA.lv