Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 3.decembrim. Sagaidi Pilnmēnesi ar smaidu! 16

Foto – Fotolia

Auns

Aunus gaida aktivitāte romantiskās attiecībās. No pretējā dzimuma būs pastiprināta uzmanība. Vientuļajiem šīs zīmes pārstāvjiem, iespējams, izdosies satikt savu liktenīgo cilvēku. Radošais uzliesmojums, kas tiks īstenots šajā dienā, var saknē izmainīt tavu dzīvi, pacelt jaunos, iepriekš nepieejamos augstumos. Šodien vari aiziet ciemos vai uzaicināt viesus pie sevis.

Vērsis

Vēršiem kā nekad agrāk būs nepieciešama loģiskā domāšana. Sarīko savām jūtām ilgstošu “atvaļinājumu”, citādi no zaudējumiem neizvairīties. Mīlas attiecībās tevi gaida tikai pozitīvas emocijas.

Dvīņi

Komunicē, joko, dāvā komplimentus visiem apkārtējiem. Nestabila diena radošajā un darba jomā. Tuvinieki, iespējams,
sniegs tev atbalstu. Virzoties uz savu mērķi, neaizmirti par atpūtu. Vakarā apmeklē sporta zāli.

Vēzis

Jauns darījums vai projekts šodien Vēžiem atnesīs peļņu profesionālajā jomā. Ģimenē šodien valdīs miers un saskaņa. Pacenties šodien apveltīt tuvos cilvēkus ar dāvanām. Iespējams, vairāki šīs zīmes pārstāvji šodien saņems ziņu no tāliem radiniekiem.

Lauva

Ja tu sen gribēji sākt jaunu lietu, tad šodien ir īstais laiks. Jauns projekts atnesīs tev jaunu ienākumu avotu. Attiecībā uz tavu labklājību planētas būs labvēlīgi noskaņotas, tikai nevajag palaist garām savu izdevību. Perspektīvas pārmaiņas var atnest tava mērķtiecība. Šodien Lauva var īstenot dažādus tirdzniecības darījumus, pat riskantus, tie visi būs veiksmīgi. Bet personiskajās attiecībās iespējamas zināmas problēmas, kas saistītas ar partnera nevēlēšanos pieņemt tavu viedokli.

Jaunava

Pareizi izvērtē savas iespējas un ambīcijas, citādi tu riskē stipri vilties sevī. Lai dzirdētu daudz sev adresētu komplimentu, vajag nodarboties ar pielūdzēju meklēšanu.

Svari

Ja esi nolēmis sākt jaunu lietu, tad šī ir viena no labvēlīgākajām dienām. Šodien zvaigznes sola pavērt tev jaunas perspektīvas. Pastāv iespēja, ka vairākiem šīs zīmes pārstāvjiem personiskajā dzīvē arī notiks pārmaiņas. Materiālais stāvoklis solās būt stabils. Bet mīlestības pilna savstarpēja sapratne dāvās neaizmirstamus laimes mirkļus.

Skorpions

Prasme saprasties ar cilvēkiem kļūs par veiksmes ķīlu finanšu jomā. Tev būs daudz jākomunicē un jātiekas ar visdažādākajiem cilvēkiem. Ja, protams, vēlies gūt labus rezultātus.

Strēlnieks

Saistītie raksti

Šīs zīmes pārstāvjiem būs labvēlīga diena. Taču pret komerciālajām operācijām šajā diena jāattiecas ar piesardzību. Romantiska tikšanās vai partnera nelabvēlīga rīcība var atnest zināmu vilšanos.

Mežāzis

Neapvainojies uz draugiem, piezvani, varbūt kādam no viņiem vajadzīga tava palīdzība. Vakaru pavadi ar mīļoto cilvēku.

Ūdensvīrs

Veiksme šodien pavadīs drosmīgus un enerģiskus cilvēkus, kuri spēj atrast izeju no jebkuras situācijas. Pacenties šodien neparakstīt svarīgus dokumentus un nesāc jaunus darbus. Šodien centies veltīt uzmanību vecākiem un bērniem, kā arī pievērst uzmanību savai un tuvinieku veselībai.

Zivis

Zivīm vēlams veltīt šo dienu darbam ar dokumentāciju. Šo svarīgo dokumentu rūpīga analīze ļaus tev pieņemt pareizo “verdiktu”, kad un kurā brīdī tu esi pieļāvis kļūmes darbā.

LA.lv