Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 5.februārim. Cieni pats sevi, tas ir svarīgi! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Saules saikne ar tavu valdnieku Neptūnu tavā dzimšanas dienā ļaus pavisam viegli būt sev pašam un atklāt to apkārtējiem cilvēkiem. Tu esi izniekojis vairāk laika nekā vajadzētu, cenšoties apmierināt citu cilvēku vajadzības – tagad tev vairs ne pret vienu nav saistību. Tikai pašam pret sevi!

Auns

Tu šodien it nemaz nekautrēsies izpaust savu viedokli, bet tu sagaidi pārāk daudz, ja domā, ka visi tev piekritīs bez ierunām. Neuzspied savu skatījumu vai arī var gadīties, ka pazaudēsi dažus draugus. Protams, izpaud savu viedokli, bet uzklausi arī citu domas!

Vērsis

Saskaņā ar planētām tu turpmāko nedēļu laikā uzņemsies veselu kalnu pienākumu un atbildības. Tas var nebūt tas, ko vēlējies dzirdēt, bet ilgtermiņā tas palīdzēs tev nopelnīt gan citu cilvēku cieņu, gan papildu finanšu līdzekļus. Smags darbs atmaksājas!

Dvīņi

Kaut kas, ko šodien dzirdēsi no drauga vai kolēģa, liks tev domāt, vai esi izvēlējies pareizo pagriezienu. Tu šobrīd, šķiet, atrodies uz sarežģīta ceļa, tāpēc varbūt dodies atpakaļ pa iemīto taciņu un sāc no jauna? Tava nākotne ir tikai un vienīgi tavās rokās.

Vēzis

Nav nozīmes, cik ļoti tevi šobrīd kaitina viens konkrēts cilvēks, tava sestā maņa noteikti saka priekšā, ka šis nav īstais laiks, lai savas jūtas ietērptu vārdos. Nogaidi un dod prettriecienu tikai tad, kad tev ir pietiekami daudz pierādījumu.

Lauva

Partneri un kolēģi nebūs priecīgi, ja tavas domas būs mainījušās par to, ko pārrunājāt tikai pirms pāris dienām. Jā, tavas prioritātes ir mainījušās, bet solījumi tik un tā ir jātur. Pēc tam tu varēsi turpināt ieplānoto ar tīru sirdsapziņu.

Jaunava

Tu, šķiet, uzskati, ka visums pret tevi ir sazvērējies, bet tā tas nav. Tikai tāpēc, ka esi sastrīdējies ar draugu vai mīļoto par kaut ko mazsvarīgu, tas uzreiz nenozīmē, ka ir pienācis pasaules gals. Vēl pirms šī nedēļa būs beigusies, viss jau atkal būs kārtībā!

Svari

Tev šodien, rītdien un visas nedēļas nogales garumā radīsies iespēja ievērojami progresēt kaut kāda veida radošā projektā. Tomēr neaizraujies un neaizsapņojies par nākotni, jo joprojām ir jāiegulda gana liels darba apjoms – viss vēl tikai priekšā!

Skorpions

Kāds spēlēs uz tavām bailēm un liks domāt, ka noteikta situācija ir sliktāka nekā patiesībā. Saskaņā ar planētām, tev vajadzētu atgrūst visu dzirdēto, kas liek tev justies nemierīgam. Patiesībā tev ir ļoti maz vai pat nav vispār par ko uztraukties.

Strēlnieks

Tev nāksies iesaistīties sarunā ar kādu, kura raksturs vai uzvedība tev liek iekarst. Kautrīgākas dvēseles paturētu savu viedokli pie sevis, bet tu neesi no tiem, kuri atkāpjas. Kāpēc gan tev to vajadzētu darīt, ja tev ir taisnība? Liec to saprast arī oponentiem.

Mežāzis

Liec lietā savu jaunatklāto brīvību, dodies pasaulē un izpēti to. Šodien paveic kaut ko tādu, kas tev ir bijis liegts jau kādu laiku. Tu to vairāk nekā izbaudīsi, it īpaši, ja citi joprojām saka, ka tas ir aizliegts. Neklausies viņos un rīkojies tikai un vienīgi pēc saviem ieskatiem!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Vienīgās briesmas šodien pastāv tajā, ka vari pateikt pārāk daudz un dot sāncensim mājienu, kas tev padomā. Esi uzmanīgs, ja kāds mēģina iesaistīt tevi personīgā sarunā, jo, ļoti iespējams, viņi meklē veidu, kā noniecināt tavas pūles un panākumus. Neuzķeries!

Zivis

Tu šodien saņemsi padomus no visām pusēm un, ja esi gudrs, tad tos visus ignorēsi. Tu jau zini, kas tev būtu jādara, un viss, kas tev nepieciešams, ir drosme uzsākt. Sāc tagad, nevilcinies un nešaubies! Izlēmīgie gūst panākumus!

LA.lv