Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi svētdienai. Novērtē situāciju ar vēsu prātu! 16

Foto – Fotolia

Auns

Pacenties pabeigt visus agrāk iesāktos darbus. Iespējams, tu šodien saņemsi nepatīkamu ziņu, kas var ietekmēt tavu likteni. Šodien, visticamāk, tev neizdosies izvairīties no konflikta ar pretējo dzimumu, taču pacenties nenervozēt un pasaudzē savu veselību. Draugu un tuvinieku atbalsts sola labus rezultātus.

Vērsis

Pacenties šodien spēcīgi nereaģēt uz baumām un tenkām, kuras par tevi izplata nelabvēļi. Nenodarbojies šodien ar riskantām lietām un neiesaisties acīmredzamās avantūrās. Mēģini nestrīdēties ar darba kolēģiem un saglabā mieru.

Dvīņi

Šodien Dvīņiem nāksies savu laiku veltīt mājas rūpēm, kā arī problēmām ar tuviniekiem vai draugiem. Pacenties ar vēsu prātu novērtēt situāciju – tad pareizais risinājums atnāks pats no sevis. Mēģini nepaust spēcīgas emocijas un neklausi svešu viedokli, labāk uzticies savai intuīcijai. Izrādi piesardzību un apdomību.

Vēzis

Šodien iespējamas nepatikšanas finanšu jomā. Mēģini uz laiku aizmirst par visiem pienākumiem un darbiem. Pievērs lielāku uzmanību bērniem.

Lauva

Šodien velti uzmanību bērniem – viņiem nepieciešamas tavas rūpes. Šodien tevi gaida patīkami pārsteigumi. Prasme pajokot par sevi palīdzēs Lauvām tikt galā ar daudziem incidentiem.

Jaunava

Labvēlīga diena, lai sāktu jebkuru lietu, saskarsmei, ģimenes attiecībām. Sievietes Jaunavas gaida patīkami pārsteigumi un negaidīta iepazīšanās. Labvēlīgi būs dažādi pirkumi. Šodien var nodarboties ar dažādu slimību ārstniecību un profilaksi. Vīriešiem Jaunavām zvaigznes prognozē izmaiņas personiskajā dzīvē. Tomēr par to neraizējies pat tad, ja pirmajā acu uzmetienā pārmaiņas šķitīs dīvainas un nesaprotamas.

Svari

Nerisini šodien jautājumus, kas uz tevi neattiecas. Visas darbības tev šķitīs kaut kādā mērā vieglprātīgas. Centies neko nemainīt, lai viss paliek savās vietās.

Skorpions

Šodien tu vari sajust radošās aktivitātes pieaugumu, kas var spēcīgi ietekmēt profesionālo darbību, karjeru, attiecības ar draugiem. Ja tev izdosies izmantot savus talantus un spējas jebkurā lietā, tas sola atnest lieliskus rezultātus. Ir izredzes radīt kaut ko neparastu. Šodien tevi gaida laime personiskajā dzīvē, pacenties nepalaist garām savu iespēju.

Strēlnieks

Strēlniekiem šodien vajadzēs daudz un ilgi komunicēt. Atlikušo dienas daļu tu pavadīsi, sarakstoties sociālajos tīklos vai runājot pa tālruni.

Mežāzis

Vēloties sasniegt profesionālas virsotnes, tu šodien daudz mācīsies, komunicēsi, ieviesīsi jaunas iepazīšanās un pabūsi dažādās vietās. Par finanšu jautājumiem nebūs jāraizējas. Laulības saites kļūs stiprākas, un tev gribēsies dzīvē izbaudīt kaut ko jaunu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Vairāki šīs zodiaka zīmes cilvēki šodien saņems negaidītu peļņu. Viņi var atrast vērtīgu priekšmetu vai kļūt par laimīgās loterijas biļetes īpašniekiem. Šodien pastāv varbūtība saņemt negaidītu ziņu, kas var saknē izmainīt tavu dzīvi, kā arī sarežģīt savstarpējās attiecības ģimenē. Pacenties šodien izvairīties no pārpūles, kas var negatīvi ietekmēt tavu veselību.

Zivis

Šo dienu tev nepieciešams pilnībā veltīt sev. Visi tevis pieņemtie lēmumi tiks izpildīti. Personiskajā dzīvē viss atkarīgs no tevis. Ir laba iespēja rast savstarpēju sapratni ar otro pusīti, kas tevi sapratīs no pusvārda un piekritīs visiem taviem priekšlikumiem.

Avots: “mlady.net”

LA.lv