Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 8.jūlijam. Īstais laiks ķerties pie sapņu īstenošanas!0

Dienas noskaņa

Daudziem gaidāms enerģijas pieplūdums. Būs viegli atteikties no kaitīgiem ieradumiem. Diena ir labvēlīga jebkuriem aizsākumiem gan lietišķajā, gan personiskajā jomā. Būs jāpieņem svarīgi lēmumi, kas palīdzēs nonākt jaunā sociālajā līmenī.

Auns

Planētu stāvoklis pamudinās Aunus uz impulsivitāti un ātrsirdīgumu. Daudzi būs gatavi ekstremālām situācijām. Nesāc neko jaunu, esi iekšēji koncentrējies. Pabeidz iesāktos darbus, tiesas procesus. Pret visu notiekošo tev ir jāattiecas nopietni.

Vērsis

Diena simbolizē attīrīšanos, atveseļošanos. Daudziem Vēršiem gaidāms enerģētisks uzplaiksnījums. Šodien būs viegli atteikties no kaitīgajiem ieradumiem. 8.jūlijs ir piemērota diena, lai veiktu atveseļošanās procedūras. Fizioterapijas un masāžas seansi sniegs dziedniecisku ietekmi.

Dvīņi

Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem šodien būs tieksme iesaistīties nevainīgā flirtā. Tava pašsajūta būs atkarīga no emocionālā fona. Tu esi nepacietīgs un svārstīgs. Kopā ar mierīgu cilvēku, kas pieradis aprēķināt katru savu soli, tev būs komfortabli.

Vēzis

Diena ir labvēlīga jebkuriem aizsākumiem gan lietišķajā, gan personiskajā jomā. Tu jau sen gatavojies kaut ko uzsākt, bet atliki? Pietrūka drosmes? Tagad ir īstais laiks ķerties pie iecerētā īstenošanas!

Lauva

Diena nav piemērota sociālajai aktivitātei. Lauvas var sajust, ka milzīgie darba apmēri, kurus tām izdodas paveikt, rada spēku izsīkumu. Mīlestības attiecības var likt vilties. Nav ieteicama masu pasākumu apmeklēšana. Aizstāvi savu viedokli.

Jaunava

Diena simbolizē māju, pavardu, īpašumu. Daudzas Jaunavas iegūs iespēju manipulēt ar īpašumu: pārdot, mainīt, iznomāt.

Svari

Nav izslēgts, ka šodien norisināsies notikumi, kas atstās dziļu rētu Svaru dvēselē. Bezjūtīgums saskarsmē ar mīļoto cilvēku nopietni sarežģīs attiecības. Ja nonāksi negaidītā situācijā, pacenties nenervozēt. Netaisnojies.

Skorpions

Tev nāksies pielikt ne mazums pūļu, lai noturētos virs ūdens finanšu ziņā. Neizmanto ļaunprātīgi dienesta stāvokli. Neaizdod naudu un neņem aizdevumus.

Strēlnieks

8.jūlijā tev neizdosies patverties slēpnī. Būs jāpieņem svarīgi lēmumi, kas palīdzēs nonākt jaunā sociālajā līmenī. Tavā sabiedrībā parādīsies veiksmīgi cilvēki, kuriem jākļūst par taviem orientieriem. Nepieciešamais uzvedības stils – disciplinētība un koncentrēšanās.

Mežāzis

Šajā dienā tiks atzinīgi novērtēti Mežāžu nopelni. Komerciāla darbība atnesīs panākumus, cieņu un jaunas iespējas. Varēsi droši ar sevi lepoties tuvinieku priekšā. Nosvini savu uzvaru kopā ar ģimeni, vēlams restorānā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šai dienai raksturīga kņada un juceklis. Domājams, kavēsies darbu izpildes termiņi, partneri un kolēģi nesaskaņos savu darbību. Uz šā fona iespējama Ūdensvīru veselības pasliktināšanās. Taču tev praktiski nebūs problēmu ar veselību, ja 8.jūlijā tu spēsi organizēt savu dzīvi un darbu tā, lai nebūtu lieku saspringumu.

Zivis

Šī diena simbolizē pārpratumus. Nav izslēgta aizkavēšanās, novēlošanās, sastrēgumi. Iespējami konflikti ar radiniekiem saistībā ar kopēju ģimenes nekustamo īpašumu. Intuīcija liegs nepieļaut lielas kļūdas. 8.jūlijā atdod parādus, gan materiālus, gan enerģētiskus.

Avots: “astromeridian.ru”

LA.lv