Mobilā versija
+17.7°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
19. decembris, 2013
Drukāt

Iecavā naktī dedzis granulu ražošanas cehs

LETALETA

Šonakt Iecavā izcēlies ugunsgrēks granulu ražošanas cehā 300 kvadrātmetru platībā, portālu “LA.lv” informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

VUGD informāciju par paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku ražošanas ēkā Iecavā saņēma plkst.02:40. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka granulu ražotne jau deg ar atklātu liesmu.

Tā kā tuvumā atradās dzīvojamās mājas, tad paralēli ražotnes dzēšanai veikti pasākumi, lai no liesmām pasargātu dzīvojamās mājas. No degošā ražošanas ceha izvilkta automašīna. Kopējā degšanas platība bija 300 kvadrātmetri. Ugunsgrēks pilnībā likvidēts plkst.06:56.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma kopumā 39 izsaukumus. Dzēsti 12 ugunsgrēki, veikti 17 glābšanas darbi, bija arī desmit maldinoši izsaukumi. Ugunsgrēkos cietis viens cilvēks.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (9)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+