×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
19. aprīlis, 2013
Drukāt

Iedzīvotāji 10 ballu skalā policijas darbu vērtē ar seši

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas iedzīvotāji Valsts policijas (VP) darbu vidēji vērtē ar sešām ballēm, piektdien žurnālistiem, iepazīstinot ar pētījumu par iedzīvotāju attieksmi pret VP darbu, sacīja tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS direktors Arnis Kaktiņš.

Vien 3% no visiem aptaujātajiem policijas darbu novērtēja kā ļoti neapmierinošu, piešķirot vienu balli. Tikpat daudz respondentu uzskata, ka policijas darbs vērtējams ar 10 ballēm jeb teicami.

Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis, komentējot pētījuma rezultātus, žurnālistiem atzina, ka tie atspoguļo jomas, kurās policijas darbs ir jāuzlabo.

Viņš arī norādīja, ka pētījums precīzi iezīmē jomas, kurās policijas darbs ir jāuzlabo, tāpēc policija ir apņēmības pilna pie tā strādāt. Vienlaikus Ķuzis arī sacīja, ka policija pēdējo gadu laikā ir būtiski mainījusies – daudzi cilvēki no policijas ir aizgājuši, bet to vietā ir nākuši jauni, kuri grib strādāt un pilnveidoties. “Runa ir par attieksmi un saskarsmes kultūru. Redzu, ka tās ir tās lietas, pie kurām vēl jāstrādā,” paskaidroja Ķuzis.

Viņš arī norādīja, ka policijas darba uzlabošanai būtiska loma ir darbinieku apmācībām, kas ceļ policistu profesionalitāti.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+