Mobilā versija
+8.0°C
Eiženija, Ženija
Svētdiena, 26. marts, 2017
15. marts, 2017
Drukāt

Ieķīlāja dzīvokli, lai draugi dabūtu kredītu: Oļega skaudrais stāsts (2)

Ekrānšāviņš no TV3 "Bez Tabu" raidījuma.Ekrānšāviņš no TV3 "Bez Tabu" raidījuma.

Pirms desmit gadiem Oļegs piekrita izpalīdzēt tuviem draugiem, ieķīlāja savu dzīvokli, lai viņi saņemtu kredītu mājas atjaunošanai.

Māja pēc tam tika pārdota, – par krietni mazāku summu. Parādsaistības ar banku “draugi” nepildīja. “Banka paziņojumus sūta man – uztaisīja mani nevis kā ķīlas devēju, bet gandrīz par galveno parādnieku,”stāsta Oļegs. Brīdinājuma vēstuļu esot kaudzēm.

Latvijas kredītņēmēju asociācijas valdes priekšsēdētājs stāstīja, ka asociācija ar vairākiem šādiem līdzīgiem gadījumiem saskaras ik nedēļu. “Cilvēķi saprot, ko nozīmē viens paraksts,” sacīja asociācijas vadītājs.

DNB banka, atsaucoties uz kredītiestāžu likumu, gadījumu nekomentē, jo tās uzdevums esot garantēt klientu personas un darījumu noslēpumu.

Banka var pārdot Oļega dzīvokli izsolē. Kādas iespējas ir Oļegam saglabāt savu dzīvokli?

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ja esi muļķis – nesūdzies!!!

  2. la.lv, luudzu izlabojiet virsrakstu: ‘Ieķīlāja dzīvokli, lai draugi dabūtu kredītu: IDIOTA skaudrais stāsts’.

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (18)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (7)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+