Mobilā versija
Brīdinājums -1.8°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
3. jūnijs, 2015
Drukāt

800 skolēnu iepazinuši Saeimu

Foto-LETAFoto-LETA

Saeimas sēžu zāle.

Aizvadītajā mācību gadā parlamenta skolu programmā “Iepazīsti Saeimu” iesaistījušies gandrīz 800 skolēnu no 26 skolām visā Latvijā.

Programma interaktīvas lekcijas veidā sniedz iespēju iepazīt un izprast parlamenta ikdienas darbu, kā arī noskaidrot, kā likumdošana ietekmē viņu dzīvi un kā jaunieši paši var tajā līdzdarboties. Skolu pro­grammas lekciju iespējams noklausīties arī Saeimas Apmeklētāju un informācijas centrā, apvienojot to ar parlamenta sēdes apmeklējumu un ekskursiju pa Saeimas namu. Pēc tam katra klase saņem Saeimas priekšsēdētājas parakstītu apliecinājumu par dalību tajā. Kopš skolu programmas uzsākšanas pirms trim gadiem tajā piedalījušies gandrīz četri tūkstoši skolēnu no 84 skolām. Patlaban interaktīvajai lekcijai nākamajā mācību gadā pieteikušās 34 skolas. Pieteikties lekcijai var, zvanot pa tālruni 67087321 vai sūtot e-pastu uz info@saeima.lv.

Pievienot komentāru

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (2)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiemVisām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+