Mobilā versija
+4.6°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
3. jūnijs, 2015
Drukāt

800 skolēnu iepazinuši Saeimu

Foto-LETAFoto-LETA

Saeimas sēžu zāle.

Aizvadītajā mācību gadā parlamenta skolu programmā “Iepazīsti Saeimu” iesaistījušies gandrīz 800 skolēnu no 26 skolām visā Latvijā.

Programma interaktīvas lekcijas veidā sniedz iespēju iepazīt un izprast parlamenta ikdienas darbu, kā arī noskaidrot, kā likumdošana ietekmē viņu dzīvi un kā jaunieši paši var tajā līdzdarboties. Skolu pro­grammas lekciju iespējams noklausīties arī Saeimas Apmeklētāju un informācijas centrā, apvienojot to ar parlamenta sēdes apmeklējumu un ekskursiju pa Saeimas namu. Pēc tam katra klase saņem Saeimas priekšsēdētājas parakstītu apliecinājumu par dalību tajā. Kopš skolu programmas uzsākšanas pirms trim gadiem tajā piedalījušies gandrīz četri tūkstoši skolēnu no 84 skolām. Patlaban interaktīvajai lekcijai nākamajā mācību gadā pieteikušās 34 skolas. Pieteikties lekcijai var, zvanot pa tālruni 67087321 vai sūtot e-pastu uz info@saeima.lv.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (59)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanās (1)Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+