×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Sestdiena, 18. augusts, 2018
15. maijs, 2017
Drukāt

“Iesmērē” auto ar beigtu dzinēju: Nekaunība lietoto auto biznesā (6)

Kadrs no videoKadrs no video

Kaut zina par nopietnu dzinēja defektu, kam nepieciešams dārgs remonts, lietotas automašīnas tirgonis “iesmērē” spēkratu ģimenei, kura ir izmisumā, ko iesākt ar automašīnu, kas sākotnēji šķitusi labā stāvoklī, bet atklājies, ka tā ir lūznis, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Madara ar dzīvesbiedru noskatīja automašīnu “Citroen C4” sludinājumu vietnē internetā. Satikās ar tirgotāju, uzklausīja spēkratam veltītas slavas dziesmas. Tirgotājs neesot pakautrējies to apzīmēt kā draudzīgu bērniem.

Pircēji vēlējās pārbaudīt automašīnas tehnisko stāvokli oficiālajā “Citroen” servisā, kur informēja, ka pārbaudi iespējams veikt pēc nedēļas. Tā kā nevēlējās gaidīt, uzticējās CSDD pakalpojumam – virspusējai diagnostikai -, kura nopietnus defektus nekonstatēja.

“Dažu sīku nepilnību dēļ nolaida cenu uz 3,3 tūkstošiem eiro. Nopirkām, pārrakstījām, aizbraucām mājās, nākamajā rītā darbinām, bet kaut kas nav. Baigie dūmi. Kad pienāca mūsu kārta rindā pie dīleru servisa, kur teica, ka tā automašīna šajā pašā servisā bija trīs dienas, pirms tā tika pārdota mums. Meistari teica, ka bijis izjaukts motors un salikts atpakaļ, jo klients to ir atteicies remontēt. Mēs bijām uz pauzes,” par servisā piedzīvoto šoku stāsta Madara.

Lieki piebilst, ka tirgotājs par servisa apmeklējumu un tur atklāto dzinēja defektu pircējus neinformēja.

Ģimenes teikto apliecina “Citroen” oficiālā dīlera ”Andre Motors” pārstāve Inese Melkerte:”Klientam ierodoties servisa centrā, minētai automašīnai tika konstatēts motora defekts. Par šo defektu, bojātām rezerves detaļām un nepieciešamo remontu informējām klientu. Klientam tika piedāvāts automašīnas remonts. Klients no šā remonta atteicās. Tai skaitā klients tika informēts par automašīnas remonta izmaksām, kuras sasniedz gandrīz 3 000 eiro.”

Tirgonis: Darījums noticis! Lūdzu, netraucējiet

Kad apkrāptie pircēji vērsās pie tirgotāja, pieprasot segt vismaz daļu remonta izmaksu, pārdevējs norādīja: ”Ņemot vērā, ka darījums ir noticis, Jums pastāv tiesības ar pretenzijām vērsties tiesā, sakarā ar ko mani vairs netraucēt.”

Vienīgi pēc sarunas ar “Bez Tabu” tirgonis piekrīt samaksāt 500 eiro, kas cietušos apmierina.
Foto

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Kamēr nesēdinās cietumā ,šādus ,,tirgoņus,, reāli cietumā , turpināsies arī uz priekšu , starp citu tas pats notiek arī ar automātisko kārbu pārdošanu .

  2. Kad vienreiz beigsies jaunu auto tirgonju reklameeshana??visi shie raksti itkaa uzrunaa-nepeerc lietotu peerc jaunu,tikai kautkaa tad kad esi nopircis jauno tad garantijas taapat pazuud,un +protams nenormaali daargaas apkopes,par taam cilveeki netiek informeeti!!!!!!!,un kursh vispaar nebuudams milijonaars ved vecu auto uz diileru centru?? Tur jautu maksaa par kafiju un smaidiigo sekretaari nevis parremontu

  3. Paņemiet acis rokās pirms pirkšanas un apskatiet auto. Tikpat labi salūza auto, pārdevējs uzreiz vainīgs. Lietots ir lietots. Un mazka Citroen, kura pirkta, laikam tikai lai būtu jaunāks gads, vispār izraisa izbrīnu, tā kā citu auto nebūtu. Un vēl vairāk izraisa izbrīnu tas, ka runa gājapar 3 tūkstoši un remonts dzinējam arī tikpat? Tur tak nav ko remontēt par tādu naudu. Pat cits normāls dzinējs, turbīna utt nemaksātuvu tik daudz. Ļoti pārspīlēts videopar lietotu auto.

  4. Auto DNA ir tukša naudas tērēšana,ja auto ir no ārzemēm,nekādas avarijas neuzrāda,nekad nesūtiet no viņiem pakalpojumu auto vētures pārbaudīšanai,NAUDAS KĀSĒJI

  5. taadi tie tirgoni ir pirms diviem gadiem nopirku opel zafiru tiko no vaacijas defektu protams daudz bet lieliija ka buutu tiko no konveijera tas placis ir netaalu no bauskas

  6. Jau sāk apnikt tā AutoDNA reklamēšana.

    1. Jo jāmaksā liela summa par publisku datubāzes apkopošanu jeb pārtulkošanu.
    2. Jo autoDNA neuzrādīja iepriekšēju avāriju, kas bija notikusi auto un fiksēta ārvalstīs. AutoDNA uzrādīja, ka auto ir bez avārijām, bet auto bija ar avāriju. Respektīvi viss bija fiksēts, bija saskaņotais un apdrošinātāji, bija auto remontēts ārvalstīs servisā.

Draugiem Facebook Twitter Google+