Mobilā versija
-0.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
22. janvāris, 2013
Drukāt

Ievērojami pieaugusi “Facebook” un “Twitter” auditorija Latvijā

Foto - LETAFoto - LETA

Sociālā tīkla “facebook.com” regulāro lietotāju skaits Latvijā pēdējos trīs gados ir pieaudzis deviņas reizes, bet “twitter.com” regulāro lietotāju skaits ir četrkāršojies, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja “TNS” mārketinga vadītāja Laura Vendele.

Regulāro “facebook.com” apmeklētāju skaits pēdējos trīs gados pieaudzis no 24 000 vietnes apmeklētāju vidēji dienā 2010.gada pavasarī līdz 209 000 apmeklētāju 2012.gada rudenī, “twitter.com” lietotāju skaits – no 19 000 vietnes apmeklētāju vidēji dienā 2010.gada pavasarī līdz 82 000 apmeklētāju 2012.gada rudenī.

”TNS Latvia Digital” rudens pētījuma rezultāti liecina, ka “facebook.com” ir 10.populārākā, bet “twitter.com” ir 13. populārākā interneta vietne pēc vidējās vienas dienas auditorijas rādītājiem Latvijas iedzīvotāju vidū vecumā no 15 līdz 74 gadiem.

Interneta vietni “facebook.com” vidēji dienā apmeklē 12% jeb 209 000 Latvijas iedzīvotāju vecumā no 15 līdz 74 gadiem, savukārt “twitter.com” vidēji dienā apmeklē 4,7% jeb 82 000 iedzīvotāju.

Pērn rudenī to iedzīvotāju vidū, kuri pēdējo sešu mēnešu laikā ir lietojuši internetu, vidēji dienā interneta vietni “facebook.com” lietojuši 17,1%, bet “twitter.com” lietojuši 6,7% interneta lietotāju.

“TNS” ir pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+