×
Mobilā versija
+10.2°C
Līksma, Bārbala
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
17. marts, 2016
Drukāt

Igauņu dziedātāja Iiris piedāvā jaunu dziesmu, video un EP

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Igauņu dziedātāja Iiris izdod singlu un videoklipu dziesmai „Hope”, kas ir priekšvēstnesis marta nogalē gaidāmajam minialbumam ar tādu pašu nosaukumu.
Iiris ir ne vien mūziķe, bet arī māksliniece, viņa veidojusi gan „Hope EP” albuma dizainu, gan režisējusi videoklipu. „Pasaule ir ļoti aizspriedumaina, tāpēc filmēju šo video par manām patiesajām jūtām savas istabas drošajā patvērumā, kur neviens mani nenosoda. Tā varēju atzīties savās sajūtās vispirms pati sev. Vai ir vājums krist kārdināšanā? Vai ir vājums ļaut sev iegūt to, ko vēlies, nevis sekot iepriekš sastādītam plānam? Šis video ir virtuāla mīlestības vēstule kādam, kuru man nevajadzēja iekārot. Tā ir manu jūtu dienasgrāmata, ko nekad netiku viņam atklājusi. Videoklipā var redzēt, kā sadalos vairākās personās, kad apspiestās emocijas sāk pārņemt manu pasauli,” par videoklipa tapšanu stāsta autore.
Iiris jaunāko veikumu jau atzinīgi novērtējuši ārvalstu mediji:
„Popmūzika ne no šīs pasaules” (Clash Magazine)
„Unikālas un valdzinošas nākotnes perspektīvas” (The Line Of Best Fit)
„Kā krāšņs ziedu pušķis, kas no viņas maigā tvēriena ieslīdējis lēni plūstošā upē, kurā atmirdz spilgtas krāsas un skaidras debesis” (The Autumn Leaves)
Iiris (Īrisa Vesika) dzimusi 1991. gadā Tallinā, bet pašlaik dzīvo un strādā Londonā, kur studē kompozīciju un producēšanu Goldsmitu koledžā. 2012. gadā iznāca mūziķes debijas albums „The Magic Gift Box”, kas atnesa viņai gada labākās Igaunijas dziedātājas titulu. Albumam sekoja „Chinaberry Girl EP” (2013) un Igaunijas mūzikas balva par labāko video dziesmai „Tigerhead”.
Iiris jauno ierakstu „Hope EP” digitāli un vinila platē 25. martā izdos Latvijas apgāds „I Love You Records”. Fiziskās kopijas jau ir pieejamas iepriekšpasūtīšanai interneta mūzikas veikalā „311.lv”. Pirmie pircēji iegūs savā īpašumā plates ar Iiris autogrāfu. Digitālā versijā „Hope EP” var iepriekšpasūtīt „iTunes” veikalā, kur pircēji jau tagad saņems „Hope” singlu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+