×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
16. novembris, 2016
Drukāt

Imantā piekauj meiteni, jo viņa cigarešu vietā piedāvā konfektes (5)

Foto LETAFoto LETA

Rīgā vīrieši piekāvuši kādu meitene, kura viņiem cigarešu vietā piedāvājusi konfektes, informēja Valsts policija (VP).

Pirmdien, 14. novembrī, ap pulksten 20.20 divas sešpadsmitgadīgas meitenes un piecpadsmitgadīgs puisis stāvēja pie veikala Rīgā, Zentenes ielā un sarunājās. Piepeši pie viņiem pienāca divi nepazīstami jauni vīrieši, kuri prasīja cigaretes. Jaunieši atbildēja, ka nesmēķē un ievēro veselīgu dzīvesvietu. Meitenes cigarešu vietā svešiniekiem piedāvāja konfektes. Šāds piedāvājums ļoti sadusmoja abus vīriešus, un viņi meiteni pagrūda. Pagrūstās meitenes draugs un draudzene centās viņu aizstāvēt. Tā rezultātā viens no vīriešiem tik spēcīgi iesita drosmīgajai draudzenei, ka viņa nokrita.

Par laimi, notiekušo bija pamanījis garāmgājējs, kurš izsauca mediķus un policiju. Tāpat atsaucīgais aculiecinieks palīdzēja aizturēt abus aizdomās turētos, līdz notikuma vietā ieradās likumsargi, kuri abus vīriešus nogādāja policijas iecirknī. Savukārt cietušo meiteni mediķi nogādāja slimnīcā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par huligānismu, ja to izdarījusi personu grupa vai ja tas saistīts ar miesas bojājumu nodarīšanu cietušajam. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Šodien, 16. novembrī, 1996. gadā dzimušam vīrietim, kurš nodarīja miesas bojājumus meitenei, piemērots drošības līdzeklis apcietinājums. Savukārt otram aizdomās turētajam vīrietim, kurš dzimis 1994. gadā, piemērota policijas uzraudzība.

Policija izsaka pateicību nozieguma aculieciniekam, kurš nepalika vienaldzīgs un operatīvi rīkojās.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Okupantu kultūras pērles, pa vienam gļēvuļi, tāpēc pārvietojas tikai baros. Būtu ASV, tad jau tādi būtu likvidēti.

  2. Diemžēl gopņiku kultūra vēl nav izmirusi.
    Ruskij mir un dvēseliskums pilnā krāšņumā.

Draugiem Facebook Twitter Google+