Ekonomika
Īpašums

Investēs 40 miljonus eiro 16 daudzdzīvokļu dzīvojamo namu projektā Dreiliņos0

Publicitātes foto

Nekustamo īpašumu attīstītājs “Bonava Latvija”, investējot 40 miljonus eiro, sācis 16 daudzdzīvokļu dzīvojamo namu projekta “Dreilinga mājas” īstenošanu Dreiliņu apkaimē, informēja “Bonava Latvija” pārstāvji.

Projekts atradīsies teritorijā starp Lubānas un Biķernieku ielas apļveida krustojumiem un to plānots attīstīt vairākās kārtās piecu gadu laikā.

“”Dreilinga mājas” būs līdz šim apjomīgākais šāda tipa projekts Dreiliņu apkaimē.

Radot jaunas dzīvesvietas teju 2000 cilvēkiem, dosim būtisku pienesumu galvaspilsētas dzīvojamajam fondam. Mūsdienīgie mājokļi un dzīvesvieta šajā projektā noteikti patiks ģimenēm un jaunajiem speciālistiem, kuri ir sava pirmā kvalitatīvā mājokļa meklējumos,” sacīja “Bonava Latvija” valdes priekšsēdētājs Mareks Kļaviņš.

“Dreilinga mājas” veidos 16 piecu stāvu nami ar vairāk nekā 700 dzīvokļiem, kas būs izbūvēti norobežotā un apzaļumotā teritorijā. Ēku celtniecība notiks sešās kārtās, un būvdarbus pilnībā plānots pabeigt līdz 2023.gadam.

“Bonava Latvija” daudzdzīvokļu dzīvojamo māju projektu Dreiliņos raksturo mazstāvu apbūve pilnībā labiekārtotā apkārtējā vidē ar plašu zaļo zonējumu, atpūtas vietām un bērnu laukumiem, kas savstarpēji būs savienoti ar gājēju celiņu tīklu. Iedzīvotājiem būs papildus pieejama labiekārtota promenāde gar upīti, kas vijas gar teritorijas austrumu robežu un ieplūst dīķī ziemeļaustrumos.

Šobrīd ir atvērta dzīvokļu pārdošana projekta pirmajā mājā. Piecstāvu ēkā būs 58 funkcionāli divu līdz četru istabu dzīvokļi ar balkoniem un dārziņiem pirmā stāva iedzīvotājiem. Katram dzīvoklim bez papildu samaksas būs pieejama individuāla noliktavas telpa. Mājokļa cena jaunajā projektā par divistabu dzīvokli ar pilnu apdari būs no 56 000 eiro.

Projekta pirmās mājas būvniecība sāksies šogad.
Saistītie raksti

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka pērn “Bonava Latvija” pārdeva 131 mājokli, kas veido 11% no visu Rīgā pārdoto dzīvokļu apmēra, savukārt 2016.gadā “Bonava Latvija” reģistrēja un pārdeva 28 dzīvokļus.

“Bonava” ir nekustamo īpašumu attīstītājs Ziemeļeiropā, kas ir attīstījies no uzņēmuma NCC. Pašlaik uzņēmumā “Bonava” strādā 2000 darbinieku, un tas darbojas Zviedrijā, Vācijā, Somijā, Dānijā, Norvēģijā, Krievijā (Sanktpēterburgā), Igaunijā un Latvijā, 2017.gadā sasniedzot pārdošanas rezultātus 14,5 miljardu Zviedrijas kronu (1,44 miljardi eiro) apmērā. “Bonava” akcijas kotē “Nasdaq” biržā Stokholmā.

LA.lv