×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
2. februāris, 2017
Drukāt

Īsi pirms pašvaldību vēlēšanām Rēzeknē ieviesīs bezmaksas transportu (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Divus mēnešus pirms pašvaldību vēlēšanām Rēzeknē ieviesīs bezmaksas sabiedrisko transportu. Bezmaksas sabiedriskā transporta nodrošināšana tai varētu izmaksāt papildus aptuveni 350 000 eiro.

Aģentūra LETA norāda, ka šāds lēmums tiks pieņemts īsi pirms pašvaldību vēlēšanām, kas gaidāmas 3.jūnijā.

“Šis lēmums nav spontāns, bet gan pamatīgi analizēts un ekonomiski pamatots, jo izmaiņu rezultātā pieaugs Rēzeknē deklarēto iedzīvotāju skaits, kas nesīs papildus ienākumus pašvaldības budžetā. Tā kā katru gadu sabiedriskais transports Rēzeknē tiek izmantots aizvien mazāk, kopā ar uzņēmuma SIA “Rēzeknes Satiksme” vadību pieņemts lēmums padarīt šo pakalpojumu pieejamāku,” komentējis Rēzeknes mērs Aleksandrs Bartaševičs (“Saskaņa”).

Apstiprināšanai Rēzeknes pilsētas domes 9.februāra sēdē tiek gatavots lēmums par rēzeknieša karšu izsniegšanas kārtību un grozījumiem saistošajos noteikumos par atvieglojumiem, kas nodrošinās bezmaksas SIA “Rēzeknes Satiksme” sabiedrisko transportu pilsētā deklarētajiem karšu īpašniekiem.

Kā aģentūru LETA informēja Rēzeknes pilsētas pašvaldībā, no 1.aprīļa plānots nodrošināt bezmaksas sabiedriskā transporta pakalpojumus tiem iedzīvotājiem, kuri savu dzīvesvietu būs deklarējuši Rēzeknē un iegādājušies rēzeknieša karti.

SIA “Rēzeknes Satiksme” apkopotā informācija liecina, ka 2016.gadā kopējais pārvadāto pasažieru skaits bija 2 117 685, kas ir par 465 190 pasažieriem mazāk nekā 2013.gadā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Tuvojas komunisms..tikai cilvēkiem būtu jāsaprot, ka pakalpojumu nevar sniegt bez maksas. Ja kaut kas ir bez maksas, tas nav nekas. PSRS jau savā laikā pierādīja – nevar dotēt, dotēt, dotēt….Kādam citam tiks atņemts…Un kas tad dotēs tos, kas sabiedrisko transportu neizmanto, jo tas nebrauc uz viet, kur vajag vai nekursē vajadzīgajā laikā? Vai viņiem arī piemaksās par apaviem, kas nolietojas, vai par degvielu, kas jālej auto bākā. Tā jau ir diskriminācija un pašvaldības atšķirīga attieksme pret saviem iedzīvotājiem.

  2. Aizvāciet no Rēzeknes to pusstulbo zagli Bartaševiču..

Draugiem Facebook Twitter Google+