×
Mobilā versija
+12°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
3. novembris, 2015
Drukāt

Īstermiņa kredīti – daudzveidīgas iespējas

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Mūsdienu dinamiskā ikdiena piedāvā dažādas iespējas, tāpēc bieži vien vēl no rīta mēs nevaram būt pārliecināti par to, ko darīsim pēcpusdienā. Negaidītu iespēju izmantošana nereti nozīmē arī iepriekš neplānotus izdevumus, kuriem var pietrūkt līdzekļu. Ja esi nokļuvis situācijā, kad Tev ātri jāveic nozīmīgs maksājums, piemēram, jāsamaksā par nelielu mājokļa remontu, bet līdz algai vēl jāgaida un Tev pietrūkst naudas, ērtu risinājumu nodrošinās ātrie kredīti. Ātrie kredītidod iespēju aizņemties vajadzīgo summu īsā laikā, bez ķīlas, galvojuma un laikietilpīgām formalitātēm.

Ātrie kredīti ir īstermiņa naudas aizdevumi, kurus visbiežāk izsniedz uz laiku līdz 30 dienām, taču ir aizdevēji, kuri piedāvā ilgāku kredīta atdošanas termiņu, kas var sasniegt pat 24 vai 36 mēnešus. Ātrie kredīti galvenokārt pieejami ar interneta starpniecību, tomēr tos iespējams saņemt arī ar SMS palīdzību vai atsevišķos gadījumos – personiski ierodoties pie aizdevēja vai tā sadarbības partnera. Pieejamā summa atkarīga no aizdevēja, tomēr visbiežāk ātrie kredīti dod iespēju aizņemties līdz 400 – 500 eiro. Vairāku aizdevēju piedāvātie ātrie kredīti ir ar lielāku limitu, kas var sasniegt 2 000 vai 3 000 eiro.

Ātrie kredīti ir pieprasīti, jo salīdzinājumā ar banku vai citu kreditētāju aizdevumiem tiem ir virkne priekšrocību:

  • vienkārša un ērta pieteikšanās;
  • nav jāiesniedz dokumenti;
  • nav nepieciešama ķīla vai galvojums;
  • nav vajadzīga izziņa no darba vietas;
  • aizdevums pieejams 15 minūšu laikā.

Ātrie kredīti pieejami teju ikvienam
Saņemšanas ērtību un ātruma dēļ ātrie kredīti pēdējos gados ir ļoti pieprasīti, tāpēc arī to piedāvājums ir pietiekami plašs. Lai gan īstermiņa aizdevumu tirgū strādā diezgan daudz uzņēmumu, ātrie kredīti tiek izsniegti pēc līdzīgiem nosacījumiem. Tie ir pieejami ikvienam Latvijas iedzīvotājam:

  • vecumā no 18 (citos gadījumos no 20 vai 21) līdz 70 gadiem;
  • ar nokārtotām kredītsaistībām;
  • ar bankas kontu, mobilo tālruni un e-pasta adresi.

Aizdevuma pieteikuma iesniegšana ir ļoti vienkārša un ātra – Tev jāreģistrējas aizdevēja mājas lapā, jāpārskaita simboliska reģistrācijas maksa un jāaizpilda pieteikums, norādot vēlamo kredīta summu un termiņu. Īsā laikā aizdevējs pieteikumu izskatīs un pozitīva lēmuma gadījumā nepieciešamā naudas summa būs Tavā bankas kontā jau pēc 15 minūtēm. Aizņemies atbildīgi!

Draugiem Facebook Twitter Google+