×
Mobilā versija
Brīdinājums +26°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Sestdiena, 18. augusts, 2018
25. aprīlis, 2014
Drukāt

Itālijā krītošs krucifikss nogalina jaunekli (3)

Foto: AFPFoto: AFP

Pasaules ziņu aģentūras vēsta, ka vakar Ziemeļitālijas ciematā Sevo 2005. gadā mirušajam pāvestam Jānim Pāvilam II par godu uzstādīts krucifikss krītot nogalinājis 21 gadu vecu jaunekli Marko Gusmini.

Sevo pilsētas mērs to nosaucis par neizsakāmu traģēdiju. Krusta tuvumā negadījuma brīdī bijuši vairāki jauni vīrieši, taču, dzirdot lūstošā koka sprakšķus, pārējiem izdevies aizskriet drošībā. Aģentūras raksta, ka negadījumā dzīvību zaudējušajam jauneklim bijušas nelielas kustību grūtības.

Krusts Sevo ciematā bija uzstādīts 2005. gadā par godu Jāņa Pāvila II 1998. gada vizītei netālajā Brešas pilsētā. Tas bija 30, bet tam piestiprinātais Jēzus tēls – sešus metrus augsts un svēra 600 kilogramus.

Negadījums noticis tikai pāris dienas pirms nedēļas nogalē gaidāmās divu pāvestu – Jāņa Pāvila II un Jāņa XXIII – kanonizācijas ceremonijas, kurai par godu Roma gatavojas uzņemt aptuveni 800 000 svētceļnieku. Sagadīšanās pēc mirušā jaunekļa ģimene dzīvo Jāņa Pāvila II ielā, raksta laikraksts “Corriere della Sera daily”.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Jau sen zināms, ka kristietība pielūdz trīs dievus – Dievu tēvu, dievu dēlu un svēto garu, kas veidojot svēto trīsvienību, bet Dievs ir tikai viens. Tāpēc nebrīnīsimies, bet meklēsim latvieši patieso Dievu savā senvēsturē. Tāds mums ir bijis un mums pie viņa ir jāatgriežas. Latvieši ir svēta tauta, jo mūs ir radījis patiesais Dievs.

    • Baltā rase ir aizsākusies pirms miljardiem (bet vispār cilvēce nepazīst tādas laika vienības, jo tas ir noticis aizlaikos) gadu. Patiesais Dievs ir mūs veidojis pēc sava ģīmja un līdzības un tas ir noticis ne uz Zemes, neskaitāmus gadu miljardus pirms uzradās zvaigžņu voluntieris Jahve, kurš pēc savas līdzības izveidoja žīdus, kā savu karaspēku, lai, kā tagad mēdz teikt, SAVOS NOLŪKOS, gūtu labumus no planētas Zeme. Kristietība kā viltus religija, kā žīdu radīta viltus religija zaudē savas pozīcijas un tas ir likumsakarīgi. Šobrīd sākas jauna cilvēces ēra, kurš ir ar patieso Dievu, tam jānoliedz žīdu dieva Jahves pasaule un religija, cilvēcei ir spoža nākotne un baltajai rasei jāatjauno tās misija, jākļūst par pasaules skolotāju rasi. Nesu biti.

  2. Zīmes uz katra stūra. Sistēma brūk.

Draugiem Facebook Twitter Google+