Mobilā versija
Brīdinājums +18.9°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Sestdiena, 27. maijs, 2017
25. maijs, 2014
Drukāt

Izdod karti lietošanai dabā arī sliktos laikapstākļos

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Karšu izdevniecība Jāņa sēta” tūrisma sezonas sākumā laidusi klajā jaunu karšu sēriju “Ar karti dabā”, kas ir turpinājums Lielā Latvijas atlanta pirmizdevumam, piemērojot apjomīgo atlantu ērtai un drošai lietošanai dabā arī sliktos laika un apvidus apstākļos, informēja izdevniecības ražošanas, reklāmas un projektu vadītājs Arvils Drēska.

Jaunās sērijas izdevumiem katra lapaspuse ir laminēta, tādējādi tie ir padarīti izturīgāki pret mitrumu un dažādiem aktīvas lietošanas radītiem bojājumiem, savukārt spirāles iesējums ļauj tos ērti pāršķirt un lietot. Lielā Latvijas atlanta karte mērogā 1:100 000, kas ir detalizētākā plašam lietotāju lokam pieejamā karte par visu Latvijas teritoriju, ir sadalīta četru novadu – Kurzeme, Zemgale, Vidzeme, Latgale – izdevumos. Katru no tiem papildina lielāko pilsētu plāni.

Jaunās sērijas izdevumu būtība ir darboties kā precīzam instrumentam apvidus apstākļos, tādēļ īpaši ir padomāts par aktīvā tūrisma cienītājiem, kuri pārvietojas ar velosipēdiem vai laivām. Pirmo reizi šāda mēroga kartēs visā Latvijas teritorijā laivojamām upēm ir norādīti attālumi ik pa upes kilometram, lai viegli varētu sekot līdzi nobrauktajam, kā arī iezīmēta lielākā daļa ar standarta apzīmējumu dabā marķēto velomaršrutu.

Salīdzinājumā ar navigācijas iekārtām viedtālruņos un datorplanšetēs karšu priekšrocība ir to pārskatāmība, detalizācija, kā arī iespēja lietot kartes jebkādos apstākļos un ilgumā, neatkarīgi no iekārtu akumulatoru darbības laika vai interneta pieejamības, norāda izdevēji.

Karšu sērija ir tapusi sadarbībā ar AS “Latvijas Valsts meži” un zīmolu “Mammadaba”, kartēs ir atzīmēti “Mammadaba” nozīmīgākie apskates un atpūtas objekti, sniegti apraksti par šiem objektiem un piedāvātajiem pakalpojumiem.

Pievienot komentāru

Vasaras mode 2017. Desmit tendences, kuras vērts izmēģinātĀrpus komforta zonas Jauna vasara, jauna mode!
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+