Mobilā versija
+17.8°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
14. jūlijs, 2016
Drukāt

Izglābta mežā apmaldījusies ogotāja

LETALETA

Vakar Salaspils novadā izglābta mežā apmaldījusies sieviete, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Plkst. 8.46 glābēji devās uz Salaspils novada Salaspils pagastu, kur sieviete ogojot un sēņojot bija apmaldījusies mežā un saviem spēkiem nespēja atrast izeju no tā.

Sazinoties ar sievieti pa mobilo telefonu, ugunsdzēsēji glābēji noskaidroja viņas atrašanās vietu un viņu atrada.

VUGD atkārtoti aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem dodoties mežā ogot vai sēņot un pirms došanās ne tikai painformēt piederīgos par to, uz kurieni plānojat doties un, kad būsiet atpakaļ, bet arī paņemt līdzi pilnībā uzlādētu mobilo telefonu.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+