Kultūra
Literatūra

Iznāks četras “Troņu spēlēm” veltītas grāmatas0

Foto: Reuters / Scanpix / LETA

Jums patīk seriāls “Troņu spēles” un nespējat sagaidīt Džordža R. Mārtina episkā romāna “Dziesma par ledu un uguni” noslēdzošo daļu? Iespējams, laiku palīdzēs īsināt četras jaunas, ar “Troņu spēlēm” saistītas grāmatas, kas nāks klajā šogad.

Visdrīzāk, jau 28. maijā, iznāks “Game of Thrones: The Storyboards from William Simpson” – seriāla vadošais mākslinieks Viljams Sipsons tajā apkopojis daudzveidīgas paša zīmētas ainas seriāla tapšanas gaitā, tostarp pirmo ainu, kurā Nakts sardze pirmo reizi dodas aiz Mūsa, vajājot Svešos.

“The Art of Game of Thrones” iznāks rudenī albuma formātā, apkopos seriālam veidotās ilustrācijas un citus mākslas darbus, kas iedzīvina Vesterosu. Albuma cena būs 70 dolāru.

“The Photography of Game of Thrones” ir seriāla fotogrāfes Helēnas Slounas mākslas darbs, kas piedāvās vienu no retajiem ieskatiem seriāla aizkadros arī tā iznāks rudenī un maksās 75 dolārus.

“Game of Thrones: The Costumes”: albums, kurā visā savā spožumā būs aplūkojami seriālam veidotie kostīmi no Ziemmalas praktiskajiem ietērpiem līdz Dzelzs Troņa greznajiem galma tērpiem, papildināta ar aizkadru fotogrāfijm un tērpu mākslinieku aprakstiem. Arī šī grāmata iznāks rudenī, arī tās cena būs 75 dolāri.

LA.lv