×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
6. aprīlis, 2013
Drukāt

Izpirkta puse no Dziesmu un deju svētku biļetēm

Foto-Dainis BušmanisFoto-Dainis Bušmanis

Līdz plkst.15 (četru stundu laikā) ir nopirkta puse no visām publiskajā tirdzniecībā pieejamām Dziesmu un deju svētku biļetēm, aģentūru LETA informēja Dziesmu un deju svētku preses sekretāre Inga Vasiļjeva.

Šobrīd joprojām ir pieejamas biļetes uz Ddeju lieluzveduma koncertiem 5.jūlijā plkst.14 un 6.jūlijā plkst.15, uz noslēguma koncerta ģenerālmēģinājumu, uz deju lieluzveduma ģenerālmēģinājumu, vērienīgo vokāli simfoniskās mūzikas koncertu Arēnā Rīga, J.Vītola 150.dzimšanas dienai veltīto koncertu, garīgās mūzikas koncertu un citiem pasākumiem.

Divu stundu laikā kopš tirdzniecības sākuma tika izpirktas visas publiskajā tirdzniecībā pieejamās biļetes uz noslēguma koncertu un diviem deju lieluzveduma koncertiem.

Kā ziņots, šodien visā Latvijā no plkst.11 “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās sākusies biļešu iepriekšpārdošana uz Dziesmu un deju svētku maksas pasākumiem, taču jau vairākas stundas pirms biļešu tirdzniecības sākuma daudzviet veidojās rindas, cilvēki pēc biļetēm stāvējuši pat naktī.

XXV Vispārējie latviešu Dziesmu un XV Deju svētki Latvijā notiks no 2013.gada 30.jūnija līdz 7.jūlijam. Svētku galvenais vēstījums ir “Gaisma līgo Latvijā”.

Svētku nedēļā notiks 62 pasākumi, no kuriem lielākā daļa būs bezmaksas. Būtiskākie notikumi tiks rādīti gan tiešraidē, gan ierakstos Latvijas Televīzijā, internetā un uz lielajiem ekrāniem Esplanādē un Doma laukumā. Savukārt 1. maijā publiskā tirdzniecībā tiks nodotas iepriekšējā rezervācijā neizpirktās biļetes.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+