×
Mobilā versija
+5.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
26. jūlijs, 2012
Drukāt

Izstrādāts mobilais gids Latvijas apceļotājiem

Foto-LETAFoto-LETA

Izstrādāta mobilā platforma “www.latvijasgids.lv” Latvijas apceļotājiem, kas piedāvā 16 tūrisma maršrutus. Mobilo gidu radījuši Latvijas degvielas tirgotājs “Statoil” kopā ar “Latvijas Mobilo telefonu” (LMT).

Kā informēja “Statoil”, mobilais gids ir ērti lietojams viedtālruņu īpašniekiem, plānojot ceļojumu un atrodoties ceļā. Viedtālruņiem pielāgotajā lapā ir pieejami 16 maršruti, informācija par naktsmītnēm, fotogrāfijas, kā arī apskates objektu audiogids.

Mobilajā lapā iekļautie 16 maršruti aptver visus Latvijas novadus, sniedzot informāciju par populāriem apskates objektiem Latvijā – no Slīteres Kurzemē līdz Rāznas ezeram Latgalē. Katrs no maršrutiem papildināts ar interesantāko apskates objektu aprakstiem, apkārtējo viesu namu kontaktinformāciju, kā arī tuvākajām “Statoil” degvielas uzpildes stacijām un LMT apkalpošanas centriem.

Maršruti ir piemēroti ne tikai autobraucējiem, bet arī velotūristiem, turklāt mobilajā lapā iekļautas arī maršrutu kartes ērtākai navigācijai. Autovadītāji īpaši novērtēs audiogidu, bet tiem, kuri Latviju vēlas iepazīt ar acīm, patiks skaistāko vietu fotogrāfiju izlase.

“Statoil Fuel & Retail Latvia” komunikācijas vadītājs Artūrs Eglītis skaidro, ka mobilā karte veidota ar mērķi, lai atvieglotu tūristu ikdienu – ceļotājs var ērti iegūt visu nepieciešamo informāciju savā tālrunī, neuztraucoties par to, ja nav iegādāta drukāta karte vai bukleti.

Mobilajā lapā iekļautie maršruti ir sastādīti ar asociācijas “Lauku ceļotājs” līdzdalību, lai veicinātu iedzīvotāju interesi par Latvijas apceļošanu un izzināšanu. “Lauku ceļotājs” kopā ar “Statoil” jau otro gadu aicina Latvijas iedzīvotājus piedalīties akcijā “Apceļo Latviju”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+