Mobilā versija
+5.5°C
Līksma, Bārbala
Pirmdiena, 24. aprīlis, 2017
26. jūlijs, 2012
Drukāt

Izstrādāts mobilais gids Latvijas apceļotājiem

Foto-LETAFoto-LETA

Izstrādāta mobilā platforma “www.latvijasgids.lv” Latvijas apceļotājiem, kas piedāvā 16 tūrisma maršrutus. Mobilo gidu radījuši Latvijas degvielas tirgotājs “Statoil” kopā ar “Latvijas Mobilo telefonu” (LMT).

Kā informēja “Statoil”, mobilais gids ir ērti lietojams viedtālruņu īpašniekiem, plānojot ceļojumu un atrodoties ceļā. Viedtālruņiem pielāgotajā lapā ir pieejami 16 maršruti, informācija par naktsmītnēm, fotogrāfijas, kā arī apskates objektu audiogids.

Mobilajā lapā iekļautie 16 maršruti aptver visus Latvijas novadus, sniedzot informāciju par populāriem apskates objektiem Latvijā – no Slīteres Kurzemē līdz Rāznas ezeram Latgalē. Katrs no maršrutiem papildināts ar interesantāko apskates objektu aprakstiem, apkārtējo viesu namu kontaktinformāciju, kā arī tuvākajām “Statoil” degvielas uzpildes stacijām un LMT apkalpošanas centriem.

Maršruti ir piemēroti ne tikai autobraucējiem, bet arī velotūristiem, turklāt mobilajā lapā iekļautas arī maršrutu kartes ērtākai navigācijai. Autovadītāji īpaši novērtēs audiogidu, bet tiem, kuri Latviju vēlas iepazīt ar acīm, patiks skaistāko vietu fotogrāfiju izlase.

“Statoil Fuel & Retail Latvia” komunikācijas vadītājs Artūrs Eglītis skaidro, ka mobilā karte veidota ar mērķi, lai atvieglotu tūristu ikdienu – ceļotājs var ērti iegūt visu nepieciešamo informāciju savā tālrunī, neuztraucoties par to, ja nav iegādāta drukāta karte vai bukleti.

Mobilajā lapā iekļautie maršruti ir sastādīti ar asociācijas “Lauku ceļotājs” līdzdalību, lai veicinātu iedzīvotāju interesi par Latvijas apceļošanu un izzināšanu. “Lauku ceļotājs” kopā ar “Statoil” jau otro gadu aicina Latvijas iedzīvotājus piedalīties akcijā “Apceļo Latviju”.

Pievienot komentāru

Elegance 2017. Desmit piemēri izsmalcināta tēla radīšanaiElegance ir ļoti daudzslāņains jēdziens, kas ietver gan apģērba piegriezumu, gan izturēšanās veidu.
Paradīzes lauska. Ritas Našenieces mazie atklājumi Korfu salā (1)Britu kapsēta Korfu salā ir vieta, kurā dvēsele izlīdzinās ar pasauli. Ja esi Korfu un tieši Kerkiras pilsētā, mēģini atrast šo vietu. Tas nav grūti. Tikai nedodies turp barā un troksnī. Nekādu tūristu autobusu, lūdzu!
Draugiem Facebook Twitter Google+