Mobilā versija
+4.2°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
17. decembris, 2014
Drukāt

Jēkabpilī izdod suvenīrmonētu ar pilsētas ģerboni

Foto: Jēkabpils pilsētas pašvaldībaFoto: Jēkabpils pilsētas pašvaldība

Lai sekmētu Jēkabpils pilsētas ģerboņa un tās simbola – lūša – atpazīstamību, pilsētas pašvaldība izdevusi jaunu suvenīrmonētu ar Jēkabpils ģerboni.

Kā informē pašvaldības pārstāve Laura Afanasjeva, ikviens interesents jauno monētu var iegādāties pilsētas Tūrisma informācijas centrā, Brīvības ielā 140/142. Suvenīrmonētas cena ir 4,07 eiro.

Suvenīrmonēta atrodas kapsulā, kas iestrādāta papīra kartiņā. Tā satur informāciju par pilsētas ģerboni latviešu, krievu, angļu un vācu valodās.

Līdz šim šādas suvenīrmonētas ir veltītas Strūves parkam un Trešdienas tirgus laukumam, kurā atrodas zirga skulptūra.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (19)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (7)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+