×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
10. jūlijs, 2014
Drukāt

Jēkabpilij jauna robežzīme un informatīvās plāksnes pie vides objektiem (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šonedēļ pie autoceļa P75 uzstādīta Jēkabpils robežzīme, tāpat pie astoņiem pilsētas vides objektiem izvietotas informatīvas plāksnes, kurās norādīts objekta izveides gads un autors, informē pašvaldībā.

Robežzīmes pie autoceļa P75 (Jēkabpils—Lietuvas robeža (Nereta)) vizuālā identitāte ir saglabāta atbilstoši esošajām robežzīmēm – uz autoceļa A12 (Jēkabpils-Rēzekne) un A6 (Jēkabpils-Daugavpils), informē Jēkabpils pilsētas Galvenā arhitekte Laura Krastiņa.

Robežzīmi pēc Jēkabpils pilsētas pašvaldības pasūtījuma izgatavoja SIA “MSM Design” un tā izmaksāja 4269 eiro.

Savukārt informatīvās plāksnes Jēkabpilī uzstādītas pie vides objektiem “Maciņš”, “Lūsis”, “Pilsētas stāsts”, “Svari” Vecpilsētas laukumā, kā arī pie vides objektiem “Skatu tornis” Strūves parkā, “Mazais Vijolnieks” Pasta ielā, “Zirgs ar ratiem” Vēsturiskajā tirgus laukumā Brīvības ielā un “Baltās krāces” Viestura ielā.

Jēkabpils pilsētas Galvenā arhitekte Laura Krastiņa informē, ka plāksnes izvietotas, lai izceltu Jēkabpilī izvietoto vides objektu autorus – tēlniekus un māksliniekus, kā arī informētu par objektu izgatavošanas gadu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tāmnieks/luterānis Atbildēt

    Pirms 50+ gadiem mani rasēšanā (tehniskajā rakstā) dresēja Ulmaņlaiku pasniedzējs, kurš noteikti šo tāfeli A. Silapēteris Lūsis būtu atmetis atpakaļ. Paskatāties kāda ir atstarpe starp burtu “i” un ”l” un ”r” un ”i”! Tagad, datoru laikmetā, pareizus attālumus var iestatīt pat sešgadīgs puika, taču par vairāk kā 4000 eiro, pie tam vēl arhitekta uzraudzībā, tas nu nekādi nav iespējams. Varbūt, ka “vienkāršajai tautai” tas ir pieņemami, taču man griež acīs!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+