×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
18. decembris, 2012
Drukāt

Johansones kailfoto nopludinātājs notiesāts uz desmit gadiem

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Floridas iedzīvotājam, kurš atzina vainu slavenību e-pasta kontu uzlaušanā, lai iegūtu to kailfoto un privāto informāciju, pirmdien Losandželosā tika piemērots desmit gadu cietumsods.

36 gadus vecais Kristofers Čeinijs pirms tiesas sēdes atklāja, ka ielauzies aktrises Skārletas Johansones un citu slavenību kontos, jo viņš esot kļuvis atkarīgs no zvaigžņu privātās dzīves sīkumu izspiegošanas.

Prokurors norādīja, ka Čeinijs nelikumīgi piekļuvis vairāk nekā 50 izklaides industrijas darboņu, tai skaitā Johansones, aktrises Milas Kunisas, kā arī dziedātājas Kristīnas Agileras kontiem. Tas notika laikā no 2010.gada novembra līdz 2011.gada oktobrim.

Vīrietis tika notiesāts par sarunu noklausīšanos, nelikumīgu piekļuvi datoriem un citiem nodarījumiem.

“Es nezinu, ko citu vēl teikt, izņemot to, ka es to nožēloju,” Čeinijs teica tiesā. “Tas vairs neatkārtosies.”

Viņam būs cietušajiem jāsamaksā kompensācija 66 179 dolāru (35 339 latu) apmērā.

Saskaņā ar apsūdzību Čeinijs nopludināja privātas fotogrāfijas diviem tenku portāliem un hakerim. Skandalozākās no tām piederēja Johansonei, kas apgalvoja, ka fotogrāfijas ar viņas kailajām krūtīm bija paredzētas toreizējam vīram Raienam Reinoldsam.

Izmeklētāji arī atklāja, ka Čeinijs izsekojis arī divas vārdā nenosauktas sievietes no Floridas. Vienu no viņām vīrietis sāka izsekot 1999.gadā, kad viņa bija tikai 13 gadus veca.

Čeiniju arestēja pēc 11 mēnešus ilgas Federālā izmeklēšanas biroja (FIB) izmeklēšanas, kurai dots nosaukums ”Operation Hackerazzi”.

Neilgi pēc apcietināšanas viņš Floridas televīzijai klāstīja, ka slavenību kontu uzlaušana sākusies kā ziņkārība, taču vēlāk pārtapusi atkarībā. “Es biju gandrīz vai atvieglots, kad viņi pirms vairākiem mēnešiem konfiscēja manu datoru, jo es nezināju, kā apstāties,” viņš teica.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+