×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
3. augusts, 2017
Drukāt

Judins un Sudraba skaidrojas par pielaidi valsts noslēpumam (6)

Saeimas deputāts Andrejs Judins. Foto - LETASaeimas deputāts Andrejs Judins. Foto - LETA

Deputāts Andrejs Judins, atsaucoties uz “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas protokolu, pārmet tās vadītājai Ingunai Sudrabai (NSL) neprecīzi sniegto informāciju par viņas pielaidi valsts noslēpumam.

Judins šorīt intervijā Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumam “Rīta panorāma”, kā arī iepriekš sociālajos tīklos vērsis uzmanību, ka Sudraba, atbildot uz jautājumu par pielaidi valsts noslēpumam, sacījusi, ka viņai tā esot jau sen. Šāda atbilde norādīta komisijas sēdes protokolā, ko Sudraba parakstījusi kā komisijas vadītāja.

Vienlaikus Judins akcentē, ka Sudrabai, pildot deputātes pienākumus, pielaides valsts noslēpumam neesot bijis. Politiķis pieļauj, ka pielaide Sudrabai ir bijusi, kad viņa strādāja citos amatos. Judins arī uzsver, ka likums paredz atbildību par nepatiesu ziņu sniegšanu parlamentārās izmeklēšanas komisijai.

Savukārt Sudraba raidījumā “Rīta panorāma” atbildēja, ka nepamanīja šo neprecizitāti komisijas protokolā. Deputāte apgalvoja – viņa komisijas sēdē teikusi, ka pielaide vienmēr ir bijusi, kad bija nepieciešama. Viņa arī atvainojās Judinam, ka “sagādāja nepatīkamu situāciju un stresu” ar šo kļūdu komisijas sēdes protokolā.

Politiķe skaidroja, ka paļāvusies uz tiem, kas protokolu ir sagatavojuši, un uzreiz to parakstījusi. Sudraba arī atzina, ka tā ir viņas kļūda, no kuras “ļoti mācīsies”.

Kā ziņots, iepriekš Judins un Sudraba kandidēja uz parlamentārās izmeklēšanas komisijas priekšsēdētāja amatu, taču vairākums atbalstīja Sudrabu. Pēc politiķes apstiprināšanas komisijas vadītājas amatā ir izskanējušas arī bažas par politiķes spēju objektīvi vadīt izmeklēšanu, ņemot vērā, ka “oligarhu sarunās” tiek pieminēta arī viņa. Pati Sudraba gan norāda, ka šos izteikumus pauž tie, kuriem ir bail no parlamentārās izmeklēšanas gaidāmajiem rezultātiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Kremļa sudraba cīņā par “oligarhu” labsajūtu….zzs+saskaņa & bidlo sabiedrības sirds Latvijai+oligarhu nauda = jaunā Latvijas valdība?

 2. Jau saknē ielikts ka rezultātu nebūs. Sudraba darīs visu lai neaptraipītu cienījamo blēžu reputācijas.

 3. lembis sudrabu aizsutis uz baikalu kartigi nopppeldeties,pljutins veselu gvardi ar apsardzi.sudrabai dzive rites vienos priekos.

 4. ”Viņas melo labāk” – vai tā filma
  vai Saeimas deputāte filmā
  – vai Saeimas deputāte Saeimā =
  uzmini nu???
  Uzmini, kur un kā???
  Tā ir nesapratu – filma vai deputāte?

 5. Smalkās savstarpējas cieņas un atvainošanās pakts. Jo tālāk, jo interesantāk. Varbūt tāpēc seriāli mums nav vajadzīgi – tauta cītīgi seko duelim, bet krievu kanāli nostiprina pozīcijas. Kurš kuram ko iedala, to zina tikai viedie. Varētu domāt – Saeimā šie cilvēki viens otram tik vien kā dara, kā lepni soļo garām, kā nesēdētu līdzīgos solos un neietu pusdienās vienā un tajā pašā ēdnīcā… utt. Partiju pārstāvji taču visi kā viens par valsti, par tautas labklājību, bet te – kā pēc iespējas vairāk ievilkt šo lietu. Tiesa lemj, Saeima dara visu, lai ļaudis Latvijā dzīvotu ar katru dienu labāk… Varbūt jābeidz runāt saukļos un nestāstīt par valsts nozagšanu. Valsti nozagt nevar, var nozagt naudu un latviskumu, Latvijas ideju. To gan. Vai šajā duelī skatoties deputāti pieņem arī citus lēmumus, ja pieņem, tad kādus un cik šajā riņķa dancī reāli var strādāt paši deputāti – cien Sudraba un god. Judins?

Draugiem Facebook Twitter Google+