Junioriem vēl viens smags zaudējums 0

Latvijas U-20 hokeja izlase pasaules čempionāta augstākās divīzijas turnīra par vietas saglabāšanu spēcīgāko komandu pulkā pirmajā spēlē otrdien ar rezultātu 2:12 (0:4, 1:7, 1:1) kapitulēja ASV vienaudžiem.

Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā 20
Psihiatre safabricējusi informāciju pacientes ambulatorajā kartē, lai “uzliktu viņu uzskaitē”: “Es esot lauzusi kāju, un man esot seksuālā disfunkcija” 8
Ko Ķīna dara ar zinātnieku, kurš patvaļīgi pasaulei atklāja Covid-19 izplatību? 60

Pēdējā turnīra spēlē Latvijas izlase trešdien tiksies ar Dāniju. Lai saglabātu vietu pasaules čempionāta augstākajā divīzijā, šajā cīņā Latvijai būs obligāti jāuzvar pamatlaikā.

Spēlē ar ASV Latvijas izlasē pa vieniem vārtiem guva Zemgus Girgensons un Teodors Bļugers.

Savukārt amerikāņiem ar trim vārtiem un četrām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Ostins Vatsons. Zīmīgi, ka visus vārtus Vatsons guva jau mača pirmajā trešdaļā.

Kopējā metienu attiecība šajā mačā bija 58:29 ASV labā. Latvijas izlases vārtos maču uzsāka Kristers Guļevskis, tomēr viņš tika nomainīts pie rezultāta 0:6 pēc tam, kad bija ielaidis divus vārtus otrās trešdaļas pirmajā minūtē. Turpinājumā viņa vietā vārtos stājās Rihards Cimermanis, kuram šī bija debija turnīrā, bet trešajā trešdaļā atkal spēlēja Gudļevskis.

Par labāko spēlētāju Latvijas izlasē šajā mačā tika atzīts Bļugers, bet amerikāņu vidū par tādu kļuva Vatsons.

Zīmīgi, ka abām izlasēm ļoti līdzīgi noslēdzās arī iepriekšējā savstarpējā spēle, kad 2009.gada izskaņā latvieši zaudēja ar 1:12.

Vēl šajā grupā spēlē Šveices hokejisti, ar kuriem Latvijas izlase jau tikās pirmā posma ietvaros, piedzīvojot zaudējumu ar 3:5

Kā ziņots, Latvijas izlase pirmajā posmā piedzīvoja zaudējumus visās četrās spēlēs, līdz ar to uz otro posmu Latvijas hokejisti neņēma līdzi nevienu punktu.

Cīņā par vietas saglabāšanu augstākajā divīzijā tagad ASV ir seši punkti divās spēlēs, tai ar pieciem punktiem seko Šveice, viens punkts ir Dānijas rēķinā, bet Latvija cīnās bez punktiem.

Kā zināms, šogad ir mainīts divīziju formāts, un tāpēc vietu augstākajā divīzijā zaudēs tikai viena komanda, kuru nākamajā gadā nomainīs Vācijas izlase. Latvijas un Dānijas spēle notiks trešdien un sāksies plkst.20 pēc Latvijas laika.